Matrac Pegas Comfort 20cm

Obojstranný matrac, ktorý sa vďaka 7 zónovej 3D profilovanej HR pene dokonale prispôsobí vašej polohe. Druhá strana matraca má rovný povrch z pamäťovej peny, pod ktorou je doska z kvalitných konských vlasov, ktorá udržuje zdravú mikroklímu v matraci. Tento matrac je vhodný pre tých, ktorí majú radšej tvrdšie spanie aj pre tých, ktorí preferujú pamäťovú penu na pružnom podklade z konských vlasov.

Zobraziť celý popis

Produkt už nie je dostupný.

Pegas Comfort
Darček vankúš
NOVINKA
Doprava ZADARMO
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO

Popis matraca Pegas Comfort

Obojstranný matrac, ktorá sa vďaka 7 zónovej 3D profilovanej HR pene vo vrchnej časti matraca dokonale prispôsobí vašej polohe. Druhá strana matraca má rovný povrch z pamäťovej peny, pod ktorou je doska z kvalitných konských vlasov, ktorá udržuje zdravú mikroklímu v matraci. Tento matrac je vhodný pre tých, ktorí majú radšej tvrdšie spanie aj pre tých, ktorí preferujú pamäťovú penu na pružnom podklade z konských vlasov.

  • Matrac je obojstranný, tak si každý môže vybrať ideálnu tuhosť i profiláciu.
  • Ložná plocha z HR peny - odolná, priedušná
  • PUR pena je najpoužívanejšiou penou pri výrobe matracov. Vyniká svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou.
  • Ložná plocha z pamäťovej peny - pod tlakom a telesnou teplotou sa dokonalé prispôsobí telu a stabilizuje ho do optimálnej polohy
  • Konské vlasy - prírodný materiál používaný v tých najkvalitnejších matracoch, vyznačuje sa vzdušnosťou a schopnosťou odvádzať vlhko vyprodukované počas spania. Matrac tak zostáva čistý a hygienický. Tento materiál je pevný a pružný s vysokou životnosťou.
  • Snímateľný prací poťah je vyrobený z hypoalergénnych materiálov. Ideálne riešenie pre alergikov. Vďaka materiálu, ktorý obsahuje účinný extrakt z listov aloe vera, poťah vytvára príjemný pocit chladu. Poťah je prešívaný aktívnym striebrom, ktoré sa vyznačuje antibakteriálnymi vlastnosťami, pomáha pri boji s roztočmi a ničí spóry húb a plesní. Vďaka tomu je matrac hygienicky svieži a bez zápachu.
parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 20cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
skôr tvrdší typ matraca

Partnerský matrac:
áno

Počet zón:
5

Jadro matraca:
PUR pena

Ložná plocha:
PUR pena

Nosnosť matraca:
do 120 kg

Poťah matraca:
Aloe Vera Silver

Výrobca matraca:
TEXPOL

Výroba matraca na mieru:
áno

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový i polohovací rošt

Štandarná záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?