Matrac Pegas Comfort 20cm

Obojstranný matrac, ktorý sa vďaka 7 zónovej 3D profilovanej HR pene dokonale prispôsobí vašej polohe. Druhá strana matraca má rovný povrch z pamäťovej peny, pod ktorou je doska z kvalitných konských vlasov, ktorá udržuje zdravú mikroklímu v matraci. Tento matrac je vhodný pre tých, ktorí majú radšej tvrdšie spanie aj pre tých, ktorí preferujú pamäťovú penu na pružnom podklade z konských vlasov.

Zobraziť celý popis
Pegas Comfort
Darček vankúš
NOVINKA
Doprava ZADARMO

Popis matraca Pegas Comfort

Obojstranný matrac, ktorá sa vďaka 7 zónovej 3D profilovanej HR pene vo vrchnej časti matraca dokonale prispôsobí vašej polohe. Druhá strana matraca má rovný povrch z pamäťovej peny, pod ktorou je doska z kvalitných konských vlasov, ktorá udržuje zdravú mikroklímu v matraci. Tento matrac je vhodný pre tých, ktorí majú radšej tvrdšie spanie aj pre tých, ktorí preferujú pamäťovú penu na pružnom podklade z konských vlasov.

  • Matrac je obojstranný, tak si každý môže vybrať ideálnu tuhosť i profiláciu.
  • Ložná plocha z HR peny - odolná, priedušná
  • PUR pena je najpoužívanejšiou penou pri výrobe matracov. Vyniká svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou.
  • Ložná plocha z pamäťovej peny - pod tlakom a telesnou teplotou sa dokonalé prispôsobí telu a stabilizuje ho do optimálnej polohy
  • Konské vlasy - prírodný materiál používaný v tých najkvalitnejších matracoch, vyznačuje sa vzdušnosťou a schopnosťou odvádzať vlhko vyprodukované počas spania. Matrac tak zostáva čistý a hygienický. Tento materiál je pevný a pružný s vysokou životnosťou.
  • Snímateľný prací poťah je vyrobený z hypoalergénnych materiálov. Ideálne riešenie pre alergikov. Vďaka materiálu, ktorý obsahuje účinný extrakt z listov aloe vera, poťah vytvára príjemný pocit chladu. Poťah je prešívaný aktívnym striebrom, ktoré sa vyznačuje antibakteriálnymi vlastnosťami, pomáha pri boji s roztočmi a ničí spóry húb a plesní. Vďaka tomu je matrac hygienicky svieži a bez zápachu.
parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 20cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
skôr tvrdší typ matraca

Partnerský matrac:
áno

Počet zón:
5

Jadro matraca:
PUR pena

Ložná plocha:
PUR pena

Nosnosť matraca:
do 120 kg

Poťah matraca:
Aloe Vera Silver

Výrobca matraca:
TEXPOL

Výroba matraca na mieru:
áno

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový i polohovací rošt

Štandarná záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?