Matrac Super Fox Hybrid Blue 26cm

Odolný a vzdušný matrac s vynikajúcimi termoregulačnými účinkami. Výborná voľba pre astmatikov a alergikov. Záruka 6 rokov.

Zobrazit celý popis >>
14078-matrace-mc-elite-hybrid-blue
Zľava 50%
Doprava ZADARMO
664.00 
332.00 
Celková cena 1 kus 332.00 
Produkt je na vyskúšanie na predajni MAPEMI Žilina
+
Český výrobca
Doprava ZADARMO
Ku každému matracu vankúš ZADARMO

Popis matraca Super Fox Hybrid Blue

Odolná a vzdušná hybridná  pena - to je matrac Super Fox Hybrid Blue

Ak vám nesedí efekt pamäťovej peny, je tento matrac skvelou voľbou. Pružná a poddajná hybridná pena prináša perfektnú oporu tela vo všetkých spánkových polohách. Matrac Super Fox Blue sa vyznačuje vysokou vzdušnosťou a schopnosťou termoregulácie, pomáha tak predchádzať nočnému poteniu. Celý matrac stabilizuje medzivrstva studenej peny, ktorá poskytne telu prirodzenú podporu.
Vyberať môžete z 2 profilácií: rovná Classic alebo masážna profilácia Wellness.

  • Modrá hybridná pena (mäkšia strana) kombinuje výhody studenej peny (pružnosť, vzdušnosť) a latexu (termoregulácia, odolnosť).

Pod modrou hybridnou penou sa nachádza studená pena, ktorá ložnú plochu ešte viac stabilizuje. Táto pena vyniká svojou odolnosťou.

  • Ak matrac otočíte na svetlejšiu tvrdšiu stranu, získate ložnú plochu zo studenej, priedušneej peny s profiláciou cubecare, ktorá bola vyvinutá pre zdravotné matrace. Skladá sa z kociek, kde každá kocka reaguje samostatne a pomáha tak predchádzať preležaniu. Matrac obsahuje aj špeciálne ramenné kolísky, vďaka nim sa matrac lepšie prispôsobí v oblasti ramien a spevnenej panvovej zóny pre dostatočnú oporu v oblasti panvy.
  • Snímateľný a prateľný poťah Aegis (60°C) má špeciálne antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti. Zamedzuje tvorbe média pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní. Je teda skvelou voľbou pre astmatikov a alergikov. Poťah je prešitý klimatizačnými vrstvami dutých vlákien a vybavený funkciou Thermo & Air Control, vďaka ktorému je zabezpečené odvetranie celého matraca, obmedzuje potenie a pomáha tak udržať lôžko suché a hygienicky čisté.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 6 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

parametry

Parametre

Výška matrace:
cca 26cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredný až  tvrdší matrace- strana soft a strana hard

Partnerský matrac:
Ano - s voľbou tuhosti otočením

Zóny matraca:
sedemzónový matrac

Jadro matraca:
studená pena

Ložná plocha:
4cm hybridnej pružnej peny, druhá strana studená pena

Nosnosť matraca:
do 135 kg

Poťah matraca:
Aegis s Thermo&Air Control- snímateňý, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C

Testovanie matraca:
100.000 mechanických záťažových  testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový/polohovatelný rošt 

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 6 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?