Prikrývka Clinisan

Prešívaná prikrývka CLINISAN zo 100% jemného mikropolyesteru ponúka jedinečný komfort, optimálnu hrejivosť a vynikajúce hygienické vlastnosti počas vášho spánku. Jej hlavnou prednosťou je dokonalá ochrana pred roztočovými alergénmi a možnosť vyvárania. Syntetická náplň jej dodáva pocit ľahkosti a príjemnej hrejivosti a vzdušnosti. Prikrývka je veľmi príjemná na dotyk a zaisťuje ochranu proti domácim roztočom. Tkanina prikrývky Clinisan je alergicky neutrálna.

Zobraziť celý popis
Zvoľte rozmer
40.00 
Celková cena 1 kus 40.00 
+

Popis prikrývky Clinisan

Prešívaná prikrývka PiCaSo CLINISAN zhotovená z jemného 100% mikropolyesteru obsahuje v náplni vyvarovacie značkové tvarované duté polyesterové vlákna San (HCS), ktoré jej dodávajú príjemnú hrejivosť, ľahkosť a vzdušnosť. Prikrývka je veľmi príjemná na dotyk, má vysoké hygienické vlastnosti a poskytne vám dlhú životnosť. Ponúkame ju v celoročnom prevedení. Je odolná voči mikroogranizmom.

  • vyvarovací program
  • vysoké hygienické vlastnosti
  • odolná voči mikroorganizm
  • veľmi príjemná na dotyk
  • alergicky neutrálna
  • dlhá životnosť
  • možno telefonicky / emailom objednať aj atypické rozmery
  • balené v darčekovej taške so zipsom

Ošetrovanie celoročnej prikrývky odporúčame vykonávať najmenej raz za rok, najlepšie v lete. Je možné ju prať v domácej práčke pri teplote vody do 95°C. Nepoužívať bieliace prostriedky obsahujúce chlór. Na sušenie sa odporúča vyšší stupeň teploty vzduchu - do cca 120°C. Prikrývka sa má sušiť až kým z nej nevyprchá všetká vlhkosť. Aby bola vaša prikrývka ako nová, odporúčame vložiť do sušičky tenisovú loptičku.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
100% polyester

Vlastnosti:
vyvárací

Hrejivosť:
celoročná

Rozmer prikrývky:
140x200 cm

Pranie:
Pranie je možné vykonávaťv domácej práčke pri teplote vody do 95°C.

Sušenie:
Sušenie odporúčame do teploty vzduchu – cca 120°C.

Bielenie
Nebieliť prostriedkami s chlórom

Výrobca prikrýky:
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku