Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

RÝCHLY VÝBER MATRACA

Aplikácia Rýchly výber matraca by mala umožniť rýchly nákup hlavne klientom ktorí nerieši zdravotné ani iné užívateľské problémy. Rýchle orientácii slúži rozdelenie do cenových hladín.

  • Tie najlepšie matrace pre zvolenú cenovú úroveň boli vybrané testom na špeciálnom senzorickom zariadení ERGO CHECK.
  • Výber matraca výrazne ovplyvnila ako bilancie nákupov, tak komentáre spokojných zákazníkov.

Matrac do 100 Basic

Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach). Záruka na matrac je 3 roky. Výška matraca je 18 cm. Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou. Skôr tuhšia Stredná tuhosť. Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 50.000x. Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť. Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke. Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.

Matrac RIVIERA PLUS

Klasický penový matrac obojstranný (partnerský). Spĺňa základné požiadavky zdravého spánku. Vhodná pre hostí, chaty, alebo pre nenáročných užívateľov. Tuhosť: stredná

Detail

Matrac do 160 Standard

Výška matraca je 18 cm. Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x. Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 140 kg. Stredná tuhosť. Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach). Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou. Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť. Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke. Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.

Matrac BODY

Univerzálny penový matrac s masívnym jadrom z pojených RE pien. Štandardné spanie pre dorast alebo nenáročných užívateľov. Vďaka masívnemu jadru zo spájanej RE peny vhodná aj pre denné požívanie ako pohovka do detských izieb, jednoizbových bytov apod Kvalitné odvetranie vďaka poťahu Bamboo so zvýšeným odvodom vlhkosti. Tuhosť: stredná

Detail

Matrac do 280 Comfort

Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach). Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii. Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na polohovací rošt, má vysokou kopírovatelnost. Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy. Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť. Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke. Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností. Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb. Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.

Matrace HYPNOS

Pružný penový matrac vďaka jadru zo studenej HR peny. Voliť môžete medzi stranou s lenivou penou alebo s biopenou. Komfortné spanie za výhodnú cenu. Výborné anatomické vlastnosti studenej peny umocňuje vrstva lenivej peny, ktorej výška (2cm) neodradí ani užívateľov, ktorým inak vadí charakteristické vlastnosti lenivých pien.

Detail

Matrac do 450 Top Class *

Záruka na matrac je 10 rokov. Výška matraca je 19 cm. Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 200.000x. Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg. Skôr tuhšia Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach). Konštrukcia zahŕňajúca najnovšie poznatky z oblasti zdravého spania. Prevedenie Classic - rovná ložná plocha Matrac je vhodný pre alergikov.

Matrac CUREM C2 SPIRIT

Luxusný dvojvrstvový penový matrac. Luxusné spanie za výhodnú cenu. Najkvalitnejšie materiály súčasnosti: Curefoam ™ Visco 85 - vysokoobjemová pamäťová (lenivá) pena a Curefoam ™ - studená pena. Najpevnejší model z kolekcie matracov CUREM. Exkluzívne v našej sieti. Bestseller roku 2013!
Tuhosť: tuhší stred

Detail

Matrac do 630 Top Class **

Matrac CUREM C3 DELTA

Luxusný trojvrstvový penový matrac. Najkvalitnejšie materiály súčasnosti: Curefoam ™ Visco 85 - vysokoobjemová pamäťová (lenivá) pena a Curefoam ™ - studená pena + v poťahu Curefoam ™ Visco 50. Prítomnosť lenivej peny v poťahu excelentne zjemňuje kontakt tela na ložnej ploche inak hutnho matraca s nosnosťou do 140 kg. Matracový chránič Galaxy zadarmo. High-End matrac za výhodnú cenu.
Tuhosť: tuhší stred

Matrac do 810 Top Class ***

Matrac CUREM C5 GIANT

Luxusný štvorvrstvový penový matrac. Najkvalitnejšie materiály súčasnosti: Curefoam ™ Visco 85 - vysokoobjemová pamäťová (lenivá) pena a Curefoam ™ - studená pena + v poťahu Curefoam ™ Visco 50.
Maximálne pohodlie pri polohe na boku zaisťuje priestor pre tzv "ramennú kolísku" tvorenú biopenou Curefoam ™ Visco Green. Matracový chránič Galaxy zadarmo. High-End matrace za výhodnú cenu.
Tuhosť: tuhší stred

Matrac nad 810 Top Class ****

Matrac CUREM C 5000 EGO

Najvyšší model luxusnej rady CUREM (26cm). Štvorvrstvový penový matrac. Najkvalitnejšie materiály súčasnosti: Curefoam ™ Visco 85 - vysokoobjemová pamäťová (lenivá) pena a Curefoam ™ - studená pena + v poťahu Curefoam ™ Visco 50. Šetrné uloženie ramien pri spánku na boku vďaka tzv "ramenné kolíske" s biopenou Curefoam ™ Visco Green zníži otáčanie v průbehu noci na minimum. Matracový chránič Galaxy zadarmo. Relaxácia & regenerácia bez kompromisov.

Tuhosť: stredná