Set Vankúš + Prikrývka Clinisan

Vyvárací posteľný set Picaso CLINISAN zo 100% jemného mikropolyesteru ponúka jedinečný komfort, optimálnu hrejivosť a vynikajúce hygienické vlastnosti počas vášho spánku. Jeho hlavnou prednosťou je dokonalá ochrana pred roztočovými alergénmi a možnosť vyvárania. Syntetická náplň mu dodáva pocit ľahkosti a príjemnej hrejivosti a vzdušnosti. Posteľný set je veľmi príjemný na dotyk a zaisťuje ochranu proti domácim roztočom. Tkanina posteľného programu Clinisan je alergicky neutrálna.

Zobraziť celý popis
clinisan set
Zľava
Doprava ZADARMO
70.00 
Celková cena 1 kus 70.00 
+

Popis setu vankúša a prikrývky Clinisan

Vankúš CLINISAN je zhotovený z jemného 100% mikropolyesteru. Obal zipsového vankúša PiCaSo CLINISAN je v povrchovej časti podložený polyesterovým rúnom a je prešitý. Náplň vankúša je tvorená zmesou dutých vlákien tvarovaných do chumáčov - guličiek (PES) a pružných polyuretánových tyčiniek (PUR), ktoré vankúšu dodávajú počas spánku dostatočnú mäkkosť, pružnosť a nezľahovateľnosť.. Zaisťuje najúčinnejšiu ochranu proti domácim roztočom. Povlak vankúša je snímateľný a samostatne prateľný.

Prešívaná prikrývka CLINISAN zhotovená z jemného 100% mikropolyesteru obsahuje v náplni vyváracie značkové tvarované duté polyesterové vlákna San (HCS), ktoré jej dodávajú príjemnú hrejivosť, ľahkosť a vzdušnosť. Prikrývka je veľmi príjemná na dotyk, má vysoké hygienické vlastnosti a poskytne vám dlhú životnosť. Ponúkame ju v celoročnom prevedení a je odolná voči mikroogranizmom.

  • dokonalá ochrana pred roztočovými alergénmi
  • vyvárací program
  • vysoké hygienické vlastnosti
  • antibakteriálny
  • odolnosť voči mikroorganizmom
  • snímateľný a samostatne prateľný obal vankúša
  • u vankúša možnosť regulácie množstva vnútornej náplne
  • možno telefonicky objednať aj atypické rozmery
  • balené v darčekovej taške so zipsom


Ošetrovanie vyváracieho posteľného setu odporúčame vykonávať najmenej raz za rok, najlepšie v lete. Je možné ho prať v domácej práčke pri teplote vody do 95°C. Nepoužívať bieliace prostriedky obsahujúce chlór. Na sušenie sa odporúča vyšší stupeň teploty vzduchu - do cca 120 ° C. Prikrývka a vankúš sa majú sušiť až kým z nich nevyprchá všetka vlhkosť. Aby boli vaše lôžkoviny ako nové, odporúčame vložiť do sušičky tenisový loptičku.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
100% polyester

Vlastnosti:
vyvárací set

Hrejivosť:
celoročná

Rozmer vankúša:
70x90 cm

Rozmer prikrývky:
140x200 cm

Pranie:
Prať je možné v domácej práčke pri teplote vody do 95°C.

Sušenie
Sušenie odporúčame do teploty vzduchu – cca 120°C.

Bielenie:
Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujú chlór.

Výrobca prikrývky:
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku