(3×)

Matrac Dáša Tropico

Skvelý, pružný a odolný ortopedický matrac bez lepidel. Vzdušný spoj, vynikajúce peny so zónovou konštrukciou, rozdielnou tuhosťou strán a ramenných zón predurčuje matrac na široké použitie od detí až po seniorov, vrátane náročnejších spáčov.

Zobraziť celý popis
bulanek
Matrac Dáša Tropico
Darček vankúš
Doprava ZADARMO
Už od
220.00 
Celková cena 1 kus 220.00 
Tejto konfigurácii zodpovedajú 3 varianty
Pre možnosť zakúpenia vyberte najprv konfiguráciu produktu
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Dáša Tropico

Skvelý pružný a odolný ortopedický matrac bez lepidiel. Vzdušný spoj, vynikajúce peny so zónovou konštrukciou, rozdielnou tuhosťou strán a ramenných zón predurčujú matrac pre široké použitie od detí až po seniorov, vrátane náročnejších spáčov.

  • Super pružný a odolný ortopedický matrac bez lepidiel. Vzdušný spoj, vynikajúce peny so zónovou konštrukciou, rozdielnou tuhosťou strán a ramenných zón predurčujú matrac pre široké použitie od detí až po seniorov, vrátane náročnejších spáčov. Studená a hybridná pena najvyššej kvality = to najlepšie z pružných pien v 1 matraci. Špičkový antibakteriálny a protiroztočový prateľný poťah s prírodnými vláknami. Vyrobené v Krkonošiach.
  • Vyrobené bez lepenia - suchý zámkový vzdušný spoj. Mechanicky testované, zdravotne nezávadné materiály, ergonomicky testované. Termoregulácia.
  • Tuhá strana matraca: Odolá adolescentom, poteší dospelákov. Tuhý, pružný a odolný.
  • Mäkšia strana matraca: Hybridná pena (spája odolnosť a poddajnosť latexu sa vzdušnosťou a pružnosťou studenej peny). Podpora chrbtice, kopírovanie kontúr tela. Jemná prevzdušňujúca zónová vlnka.
  • ANTIBAKTERIÁLNÝ prateľný poťah: Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis ™ (antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti - zamedzuje tvorbe média pre roztoče - a je prevenciou vzniku plesní - ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach) . Poťah Aegis predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien, dvojdielny, prateľný (60 ° C).
  • Obľúbená a rokmi preverená konštrukcia českého matraca Tropico s nelepeným jadrom.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 3 roky. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 15, 18 a 20cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná až vyššia tuhosť

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Zóny matraca:
5

Jadro matraca:
hybridná pena

Ložná plocha:
studená pena a hybridná pena

Nosnosť matraca:
do 135 kg

Poťah na matrac:
Aegis Tencel - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60 ° C

Testovanie matraca:
60.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový / polohovateľný rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 4 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?