Celoročný Set Vankúš + Prikrývka Aloe Vera

Posteľný set v podobe limitovanej edície Aloe Vera, skladajúci sa z vankúša a prikrývky, ktorú odporúča samotná ikona českého módneho dizajnu Beata Rajská. Ako v babičkiných perinách je slogan, ktorý dokonale predstavuje našu myšlienku v podobe nového radu lôžkovín Aloe Vera, s obohatením o blahodárnýy prírodný extrakt z rastliny Aloe Vera , ktorá podporuje hlboký spánok, zmierňuje bolesti kĺbov a posilňuje prirodzenú vitalitu organizmu. Lôžkoviny majú výrazný antibakteriálny účinok. Povrchová tkanina je z jemného a súčasne pevného 100% polyesteru s dlhou životnosťou.

Zobraziť celý popis
aloe-vera-set
Zľava
Doprava ZADARMO
59.00 
Celková cena 1 kus 59.00 
+

Popis setu vankúša a prikrývky Aloe Vera

Povrchový materiál vankúša s prírodnou úpravou Aloe Vera je zo 100% mikropolyesteru. Vonkajší povlak vankúša je snímateľný a samostatne prateľný, čo výrazne predlžuje životnosť vankúša. Náplň vankúša je uložená vo vnútornom samostatnom vaku so zipsom pre reguláciu množstva vnútornej náplne (odobratím / pridaním syntetických guličiek). Náplň tvoria polyesterové guličky, dodávajúce mäkkosť, pružnosť, nezľahavosť. Vankúš je vrozmere 70x90 cm (900 g).
Celoročná prešívaná prikrývka Aloe Vera je ľahká a nadýchaná s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Povrchový materiál prikrývky tvorí jemné mikrovlákno zo 100% polyesteru, obohatené o prírodný extrakt z Aloe Vera.  Náplň prikrývky je z polyesterového dutého rúna, ktoré vám dodá pocit mäkkosti a hrejivosti počas spánku. Prikrývka je v rozmere 135/200 cm (1000 g).

  • odporúča popredná česká módna návrhárka Beata Rajská
  • limitovaná edícia - len do vypredania zásob
  • príjemné regeneračné účinky vďaka extraktu z rastliny Aloe Vera
  • podporuje hlboký spánok, zmierňuje bolesti kĺbov, posilňuje prirodzenú vitalitu organizmu
  • jemný materiál 100% polyester
  • antialergická úprava
  • dlhá životnosť
  • u vankúša možnosť regulácie vnútornej náplne
  • samostane prateľný povlak vankúše na zips
  • balené v darčekovej taške so zipsom

Ošetrovanie vankúša a prikrývky s rastlinným výťažkom z Aloe Vera odporúčame vykonávať najmenej raz za rok, najlepšie v lete. Lôžkoviny je možné prať v domácej práčke pri teplote vody do 60°C. Nepoužívať bieliace prostriedky obsahujúce chlór. Pre sušenie odporúčame nízky stupeň teploty vzduchu - do cca 60°C, až kým z nich nevyprchá všetka vlhkosť. Posteľná bielizeň sa nesmie žehliť. Aby boli lôžkoviny po vypraní ako nové, je vhodné vložiť do sušičky tenisovú loptičku.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
100% polyester

Vlastnosti:
s prírodnou úpravou

Hrejivosť:
celoročný set

Rozmer vankúša:
70x90 cm

Rozmer prikrývky:
135x200 cm

Pranie:
Prať je možné v domácej práčke pri teplote do 60°C na jemnom cykle.

Sušenie:
Sušenie odporúčame do teploty vzduchu – 60°C.

Bielenie:
Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujíú chlór.

Výrobca:
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku