Celoročný Set Vankúš + Prikrývka Greenfirst

Posteľný set GREENFIRST predstavuje jedinečný dotyk prírody. Patentované označenie Greenfirst je prírodná úprava tkaniny pomocou éterických olejov z citrónov, levandule a eukalyptu (bez vonnej arómy). Tieto éterické oleje neobsahujú tukové látky ako napr. rastlinné oleje. Z nich vytvorený prírodný preparát je alergicky neutrálny a dodáva textíliám jedinečné vlastnosti pri ochrane proti prachovým roztočom, moliam, komárom.

Zobraziť celý popis
greenfirst
Zľava
Doprava ZADARMO
89.00 
Celková cena 1 kus 89.00 
+

Popis setu vankúša a prikrývky Greenfirst

Povrchová tkanina prešívaného vankúša a prikrývky GREENFIRST je zhotovená z ekologicky čistej 100% bavlny a ošetrená prírodnými esenciami z citrónov, levandule a eukalyptu (bez vonnej arómy). Táto nesprateľná úprava priaznivo pôsobí na ľudskú pokožku a vytvára ochranu proti prachovým roztočom. Jej účinnosť bola úspešne testovaná na 30 domácich praniach pri teplote 60°C.

Vankúš je zložený z dvoch častí. Povrchová obalová časť je opatrená zipsom - je snímateľná a je možné ju prať samostatne pri teplote vody do 60°C. Náplň vankúša tvorí zmes polyesterových guličiek a polyuretánových tyčiniek, ktoré sú uložené v samostatnom vaku, dodáva vankúšu mäkkosť, pružnosť a nezľahovateľnosť. Vankúš je opatrený bočným zipsom pre reguláciu množstva vnútornej náplne (odobratím / pridaním syntetických guličiek) a je ponúkaný vo veľkosti alebo 70x90cm (1000g). Tkanina je alergicky neutrálny - vhodná pre alergikov.
Prikrývka je ponúkaná v celoročnom prevedení 140x200 cm, vnútorná náplň (300g / m2) je tvorená zo značkových dutých vlákien Fibre®HCS, je vysoko odolná voči mikroorganizmom, prachovým roztočom, moliam. K setu od nás získate 'darček zadarmo' štýlovú nákupnú tašku z bavlny.

  • 100% bavlna s esenciálnymi olejmi, nespratelná úprava - nevonia)
  • vnútorná náplň nezľahne
  • citrónovník pôsobí priaznivo na liečenie zápalov rán, pôsobí proti moliam
  • eukalyptus pôsobí priaznivo na dýchacie ústrojenstvo, výkyvom nálad a depresiám, potláča strach
  • levanduľa zmierňuje bolesť svalov, hlavy, pomáha pri nespavosti a nervozite, pozdvihuje náladu a podporuje funkciu mozgu
  • s prírodnou ochranou proti prachovým roztočom, moliam a komárom
  • regulácia množstva vnútornej náplne vankúša
  • možno objednať aj atypické rozmery
  • balené v taške so zipsom
  • darček zadarmo - štýlová nákupná taška

Ošetrovanie prešívanej celoročnej prikrývky a vankúša z patentovanej bavlnenej tkaniny GREENFIRST odporúčame vykonávať najmenej raz za rok, najlepšie v lete. Lôžkoviny je možné prať v domácej práčke pri teplote vody do 60 °C v jemnom cykle. (Upozorňujeme, že v štandardnej domácej práčke je možné prať len prikrývky do rozmeru cca 140x200 cm. Prikrývku s väčšími rozmermi je možné prať len v práčke s veľkou kapacitou prania.) Nepoužívať bieliace prostriedky obsahujúce chlór. Pre sušenie v bubnovej sušičke sa odporúča nízky stupeň teploty vzduchu - do cca 60°C, aby boli vaše lôžkoviny ako nové, odporúčame vložiť do sušičky tenisovú loptičku. Lôžkoviny by sa mali sušiť až kým z nch nevyprchá všetka vlhkosť. Výrobky sa môžu žehliť pri maximálnej teplote žehliacej plochy 110°C.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
100% bavlna

Vlastnosti:
s prírodnou úpravou

Hrejivosť:
celoročná

Rozmer vankúša:
70x90 cm

Rozmer prikrývky:
140x200 cm

Pranie:
Pranie je možné vykonávať v domácej práčke pri teplote do 60°C v jemnom cykle

Sušenie:
Sušenie odporúčame do teploty vzduchu – 60°C.

Bielenie:
Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujú chlór

Výrobca prikrývky:
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
Zuzana
2.9.2023 15:11
Dobrý deň.

Zaujíma ma, koľko paplón váži?

Ďakujem krásne. 🙂
Odpovedať
1 odpoveď
MAPEMI
4.9.2023 11:56
Výroba udáva 300gr/m2, takže v prepočte váži cca 900gr.