Celoročný Set Vankúš + Prikrývka Mirabell

Vyvárací, antibakteriálny vankúš a prešívaná prikrývka MIRABELL patria do súpravy so zvýšenou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a s vysokým hygienickým štandardom, tj. možnosťou prania do 95°C, pri ktorom sa spoľahlivo ničia roztoče a baktérie.

Zobraziť celý popis
Mirabell set
Zľava
Doprava ZADARMO
75.00 
Celková cena 1 kus 75.00 
+

Popis setu vankúša a prikrývky Mirabell

Prešívaný vankúš PiCaSo MIRABELL je zhotovený v povrchovej časti zo zmesovej tkaniny bavlny percale (50%) a polyesteru (50%). Vankúš je ponúkaný v rozmere 70x90 cm. Povlak je snímateľný a samostatne prateľný a tiež umožňuje reguláciu množstva vnútornej náplne podľa vlastných potrieb. Vnútorná náplň vankúša, ktorá je uložená v samostatnom vaku, sa skladá zo zmesi  jemných polyesterových "guličiek" a špeciálnych polyuretánových tyčiniek, ktoré sa nezľahnú a dokonale sa prispôsobia tvaru krčnej chrbtice.


Prešívaná prikrývka PiCaSo MIRABELL je tvorená ľahkou, hebkou povrchovou tkaninou zo zmesi bavlny percale (50%) a polyesteru (50%), ktorá je vhodná pre údržbu praním vo vysokých teplotách a štvordutinkovými tvarovanými vláknami Fibre Loft v náplni. Konštrukcia prikrývky je navrhnutá tak, aby zodpovedala náročnému zaťaženiu prikrývky pri vysokých teplotách počas prania. Pevné prešitie fixuje náplň po celej ploche výrobku, ktorý sa stáva dobre odolným voči opotrebovaniu. Prikrývka je ponúkaná v celoročnom prevedení.

  • vysoká životnosť
  • pre všetky typy alergií
  • antibakteriálny, vyvárací program
  • vhodný pre hotely a penzióny
  • pri vankúši so zipsom je možnosť regulácie náplne a vonkajsí povlak je snímateľný a prateľný
  • pranie do 95°C odstráni všetky mikroorganizmy a roztoče
  • sušenie do 120°C
  • vnútorná náplň vankúša  a prikrývky nezľahne
  • dodávané v priehľadnej PVC taške s uchom

Ošetrovanie posteľného vyváracieho programu Mirabell praním odporúčame vykonávať minimálne 2 krát ročne, v závislosti na intenzite potenia. Pranie je možné vykonávať v domácej práčke pri teplote vody do 95°C. Neodporúčame ju bieliť chemickými prostriedkami, ktoré obsahujú chlór. Sušenie odporúčame do teploty vzduchu - cca 120°C. Aby bola Vaša prikrývka ako nová, odporúčame vložiť do sušičky tenisovú loptičku.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
zmes bavlny a polyesteru

Vlastnosti:
vyvárací

Hrejivosť:
celoročná

Rozmer vankúša:
70x90 cm

Rozmer prikrývky:
140x200 cm

Pranie:
Pranie je možné v domácej práčke pri teplote vody do 95°C.

Sušenie:
Sušenie odporúčamedo teploty vzduchu – cca 120°C.

Bielenie:
Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujú chlór.

Výrobca:
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku