Detský matrac Happy Kids 8cm

Revolučná dvojdielna konštrukcia (bez použitia lepidiel) tohto detského matraca spája do jedného bezkonkurenčná ventilačná schopnosť materiálu Dryfeel a vynikajíce pevnostné parametre vysoko elastickej studenej peny.

Zobraziť celý popis
Happy_kids
Darček
Doprava ZADARMO
110.00 
Celková cena 1 kus 110.00 
+
Doprava ZADARMO
Český výrobca

Popis matraca

 Revolučná dvojdielna konštrukcia (bez použitia lepidiel) tohto detského matraca spája do jedného bezkonkurenčné ventilačné schopnosti materiálu Dryfeel a vynikajúce pevnostné parametre vysoko elastickej studenej peny.

  • Základným charakteristickým rysom tohto matraca je 100% prevzdušnenie a hygiena.
  • Matracový komponent z Dryfeelu je možné preplachovať.
  • Použitie dvojcentimetrovej vrstvy Dryfeelu znižuje tiež riziko zaparenia a zabraňuje uduseniu dieťaťa pri polohe na brušku.
  • Matrac možno používať, podľa požiadavky na prevzdušnenie hornej vrstvy, obojstranne.

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?