(1×)

Matrac Alpine Blue Air 22cm

Perfektne vzdušný matrac zo studenej peny s dvomi funkčnými stranami - tuhšou latexovou a mäkšou pamäťovou. Prepracovaný ortopedický zónový systém podopiera telo a uvolňuje unavené svalstvo v každej polohe, počas celej noci. Záruka 7 rokov.

Zobraziť celý popis
carbon
15541-alpine_blue_air_kompo_ergb_01
Darček anatomický vankúš
Nosnosť až 150kg
Doprava ZADARMO

Popis matraca Alpine Blue Air

Perfektne vzdušný matrac zo studenej peny s dvoma funkčnými stranami - tuhšou latexovou a mäkšou pamäťovou. Prepracovaný ortopedický zónový systém podopiera telo a uvoľňuje unavené svalstvo v každej polohe, po celú noc. Záruka 7 rokov.

 • prvotriedne materiály v jednom matraci: latex, pamäťová a studená pena
  LATEX AIR | TUHÁ STRANA MATRACA - vynikajúca termoregulácia, pružnosť, pohodlie, odolnosť.
  Latex, ktorý dýcha - perforácia odvetráva pot z matraca a udržuje lôžko suché a čisté.
  VISCO AIR | MÄKŠIA STRANA MATRACA - pamäťová pena znamená pohodlie a odľahčenie pohybového ústrojenstva. Poskytuje relaxáciu unavenému telu, odľahčuje kĺby a uvoľňuje svaly. Svojou vynikajúcou schopnosťou kopírovať kontúry tela ho podopiera a pomáha udržať chrbticu v optimálnej polohe.
  Nelepená vrstva, ktorá s každým pohybom tela prevetrá celý matrac.
 • DOKONALÉ POHODLNÉ a VZDUŠNÉ JADRO - ortopedická 7- zónová konštrukcia s pamäťovou penou bez lepenia a priedušným, pohodlným latexom. Objemové hmotnosti vrstiev 35 - 65 kg / m3 s najdlhšou možnou mechanickou i hygienickú životnosťou.
 • CITLIVÉ RAMENNÉ ZÓNY, VÝSTUHA V OBLASTI PANVY- ramenné zóny citlivo upravujú tuhosť. Oceníte ich pri spánku na boku, kedy matrac napomáha odľahčiť ramenný kĺb. Nedochádza tak k "preležaniu". V oblasti koncentrovaného tlaku (v oblasti panvy) je odolná studená pena veľmi vysokej objemovej hmotnosti. Je zároveň šetrná k bedrovým kĺbom.
 • ANTIBAKTERIÁLNY PRATEĽNÝ POŤAH vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis ™ (antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti); zamedzuje tvorbe média pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní (ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach). Poťah Aegis ™ predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien, dvojdielny, prateľný (60°C).

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 7 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

Videoprehliadka

6115-parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 22cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
tvrdší matrac - strana soft mäkšia (čierna pena) a strana hard tvrdšia (biela)

Partnerský matrac:
Ano - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Počet zón:
5

Jadro matraca:
hybridná pena

Ložná plocha:
lenivá pena  a na druhej strane latex

Nosnosť matraca:
do 150 kg

Poťah matraca:
Aegis s Thermo Air Control - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C

Testovanie matraca:
150.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový i polohovateľný rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Prodĺžená záruka:
pri registrácii 7 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?