(13×)

Matrac Arabela 24cm

Vzdušný matrac so škridlovými pružinami, studenou penou a kokosovou výstuhou na tuhšiej strane. Vďaka tomu, že každá škridlová pružina reaguje samostatne, matrac dokonale kopíruje a podopiera telo. Záruka 5 rokov.

Zobraziť celý popis
bulanek
Matrac Arabela
Darček vankúš
Doprava ZADARMO

Popis matraca Arabela

Vzdušný matrac so škridlovými pružinami, studenou penou a kokosovou výstuhou na tuhšiej strane. Vďaka tomu, že každá škridlová pružina reaguje samostatne, matrac dokonale kopíruje a podopiera telo. Záruka 5 rokov.

  • ZÓNOVÉ ORTOPEDICKÉ JADRO: 7 anatomických zón, cca 400 samostatne reagujúcich pružiniek z českej pružinovej ocele podopiera a kopíruje telo v každej polohe.
  • Robustný penový rám pre stabilitu konštrukcie a pohodlné vstávanie. Vhodné uloženie na lamelový rošt i pevnú dosku.
  • SOFT | Mäkšia strana matraca - stredná tuhosť, dokonalá priedušnosť vďaka vetracím kanálikom v troch osiach a precízne kopírovanie kriviek tela vďaka vreckovým pružinám (nosnosť do 120 kg).
  • HARD | Tvrdšia strana matraca - tvrdšia strana pre vyznávačov klasiky. Vrstva 100% prírodných vlákien z palmy kokosovej dáva matracu tuhosť a odolnosť (nosnosť do 140 kg).
  • Certifikovaná konštrukcia pružinového systému.
  • Vďaka systému AirForce - vzdušnosť je možné matrac uložiť aj na menej priedušný podklad (napr. Sololitová doska).
  • Funkčný prateľný poťah Wellness s klimatizačnými vrstvami dutého vlákna zvyšuje priedušnosť, izoluje a obmedzuje potenie. Kvalitné, pevné prešívanie drží tvar a je tvorený pre odvod statického náboja. Poťah je dvojdielny konštrukcie (ľahká manipulácia) a prateľný do 60 ° C.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 5 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

Videoprehliadka

6141-parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 24cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
strana soft - mäkšia a strana hard - tvrdšie

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením

Zóny matraca:
7

Jadro matraca:
škridlovej pružiny

Ložná plocha:
Flexifoam® a Studená pena

Nosnosť matraca:
mäkšia strana do 120 kg, tvrdšie do 140 kg

Poťah na matrac:
prateľný poťah Wellness s klimatizačnými vrstvami

Testovanie matraca:
80.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový rošt i pevnú dosku

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 5 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?