Matrac Arabela Hard 24cm

Tuhší variant obľúbeného matraca Arabela so škridlovými pružinami, jedinečnou hybridnou penou a kokosovou výstuhou na oboch stranách. Záruka 5 rokov.

Zobraziť celý popis
bulanek
Arabela Hard
Darček vankúš
Doprava ZADARMO

Popis matraca Arabela Hard

Tuhší variant obľúbeného matraca Arabela so škridlovými pružinami, jedinečnou  hybridnou penou a kokosovou výstuhou na oboch stranách. Záruka 5 rokov.

  • ortopedická certifikovaná konštrukcia s elastickým jadrom s aktívnymi škridlovými pružinami Pocket, zhotovenými z ocele vysokej akosti
  • pružinové jadro spolu so systémom AirForce zaistí maximálne prevzdušnenie
  • pena Flexifoam® (strana soft) - pružná, odolná a priedušná pena strednej tuhosti pod ochrannou známkou našej spoločnosti. Dokonalá priedušnosť vďaka vetracím kanálikom v troch osiach (technológia Airforce).
  • hybridný pena (Stráňany hard) - elastická vrstva zvyšujúce odrazovú pružnosť, vzdušnosť matrace a pocitovú pevnosť. Zaisťuje optimálnu klímu a napomáha predchádzať potenie.
  • pružinové jadro konštruované do 7 anatomických zón, podopiera a kopíruje telo v každej polohe
  • robustný penový rám pre stabilitu konštrukcie a pohodlné vstávanie
  • kokosová doska - roznášacia vrstva s výškou 1 cm (strana hard) a 0,5 cm (strana soft) z lisovaného kokosového vlákna (100%) dáva matracu tuhosť a odolnosť
  • poťah wellnes (60 ° C) - dizajnovo prepracovaný poťah s funkciou odvodu statického náboja pre hlboký spánok. Je veľmi jemný a vďaka originálnemu prešitiu dobre drží tvar.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 5 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

6141-parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 24cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
tvrdšie matrace, strana soft - mäkšia a strana hard - tvrdšie

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením

Zóny matraca:
7

Jadro matraca:
škridlovej pružiny

Ložná plocha:
Flexifoam® a Studená pena

Nosnosť matraca:
do 150 kg

Poťah na matrac:
prateľný poťah Wellness s klimatizačnými vrstvami

Testovanie matraca:
80.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový rošt i pevnú dosku

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 5 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?