(10×)

Matrac Blue Medic Visco 22cm

Luxusný dvojtuhostný 7-zónový matrac je vyrobený z antibakteriálnych pien. Na roznášaciu vrstvu je použitá najkvalitnejšia VISCO pena a pena s čiastočkamii striebra SILVER FOAM. Visco pena reaguje na teplotu tela a tlak, ktorým telo na matrac pôsobí a dokonale se prispôsobuje.

Zobraziť celý popis

Popis matraca Blue Medic Visco

Luxusný dvojtuhostný 7-zónový matrac je vyrobený z antibakteriálnych pien. Na roznášacej  vrstve je použitá najkvalitnejšia VISCO pena a pena s čiastočkami striebra SILVER FOAM. Visco pena reaguje na teplotu tela a tlak, kterým telo na matrac pôsobí a dokonale se prispôsobuje.

  • Pamäťový efekt eliminuje mikroprobouzení, ktoré narušujú spánkové cykly a prispieva k hlbšiemu spánku.
  • Pena SILVER FOAM vďaka strieborným čiastočkám ponúka zvýšené hygienické požiadavky a vďaka svojej mäkkosti dodáva vysoký komfort pri spánku.

  • Jadro matraca je upravené najmodernejšou technológiou ŘEŠETO, ktorá zvyšuje priedušnosť, vytvára jednotlivé zónovania a predlžuje životnosť celého matraca.

  • Matrac je dokonale odvetrávaná a spĺňa hygienické požiadavky najnáročnejších zákazníkov.

  • Matrace vyrobené z antibakteriálnych pien obsahujú účinnú látku zinc (2+) bis (2-sulfanylidene-1,2-dihydropirin-1-olate), č. CAS: 13463-41-7, č. ES: 236-671-3 (ďalej tiež "Pyritión zinc").

    Záruka 4 roky

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 22cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná tuhosť, tvrdša a mäkšia strana

Jadro matraca:
Studená pena

Ložná plocha:
Pamäová pena, druhá strana - studená pena - Silver foam

Nosnosť matraca:
do 130 kg

Poťah na matraci:
snímateľný a prateľný na 60°C

Výrobca matraca:
D.P.V. - Český výrobok

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový i polohovací rošt

Záruka:
4 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?