Matrac Curem C 3000 HY

Pohodlný, pevný a pružný luxusný pamäťový matrac Curem - podoprie aj robustné postavy. Telesný i duševný pocit stavu beztiaže, pohodlia a odľahčenia tela. Matrac s zvýšenou odolnosťou, tuhosťou a pružnosťou vďaka použitiu 1 pamäťovej, 1 hybridnej (vzdušnosť, pružnosť, odolnosť) a 1 pružnej peny. Záruka 10 rokov.

Zobraziť celý popis
letni curem
curem-c3000
Darček anatomický vankúš
Doprava ZADARMO
577.00 
Celková cena 1 kus 577.00 
Varianta: 90x200 cm, výška 22 cm
+
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Curem C 3000 HY

Pohodlný, pevný pružný luxusný pamäťový matrac Curem v AKCII 1+1 - podoprie aj robustné postavy. Telesný i duševný pocit stavu beztiaže, pohodlie a odľahčenie tela.

Matrac so zvýšenou odolnosťou, tuhosťou a pružnosťou vďaka použitiu 1 pamäťovej, 1 hybridnej (vzdušnosť, pružnosť, odolnosť) a 1 pružnej peny. Záruka 10 rokov.

Vysokoobjemové peny Curemfoam ™ sú vyrobené unikátnou technológiou nástreku pamäťovej peny s veľmi vysokou objemovou hmotnosťou. Vďaka tomu dokonale skopírujú telo vo všetkých bodoch a dokážu navodiť "stav beztiaže". Technológia IQ Comfort optimalizuje tlak na telo podľa hmotnosti a tvaru postavy. Matrac sa tak telu dokonale prispôsobí, telo odľahčí a spánok je kvalitnejší, pretože eliminuje nutnosť striedanie spánkových polôh počas noci. Matrac drží Švajčiarsky certifikát AEH + a pri vývoji bola testovaná v testovacom centre SleepLab vo Švajčiarsku. Matrac prešla 200 000 testovacích cyklov.

    • MEDIUM VISCO 50 - vrstva pamäťovej peny medium CuremfoamTM zaisťuje prirodzenú tuhosť a väčšiu podporu
    • STRONG hybride 40 - vrstva pružnej hybridnej peny (hybridná pena = spája výhody studených pien a latexu; oproti studeným penám zvýšená odolnosť pri trvalom zaťažení, vyššia vzdušnosť, pružnosť a skvelá termoregulácia
    • BASE MASTER - 7- zónové ortopedické jadro dodáva odrazovú pružnosť, vzdušnosť a prirodzenú tuhosť. Curem-Core inteligentná profilácia šikovne optimalizuje tuhosť podľa zaťaženia
    • CUREM CRISS-CROSS prací poťah (60/40 ° C) - Criss-Cross je funkčný poťah, presne kopírujúci tvar matraca a krivky tela. Vyrobený je z prírodných vlákien Lyocell (prírodná hebkosť, jemnosť a priedušnosť), Elastanu (perfektná pružnosť a tvarová stálosť) a polyesteru (ľahké pranie, pevnosť, odolnosť). Poťah je opatrený zipsom na spodnej strane matraca - možno ho ľahko sňať a prať (60°C) alebo čistiť. Spodná strana je navyše vybavená protišmykovou úpravou ANTI-SLIP (prateľná na 40°C) - matrace Curem sú tak vhodné prakticky pre akékoľvek základne postelí, vrátane kontinentálnych.
    • SANIGUARD potláča výskyt baktérií, pachu a plesní, čím výrazne redukuje výskyt roztočov a ďaľších  alergénov.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo  predĺžená záruka 10 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

 

logo_sleeplab CUREM (1) 

 

 

 

 

Videoprehliadka

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 22cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
tvrdší matrac - pevný, pocitovo nejtuhší z matracov Curem. Inteligentná technolólgia IQCOMFORT - nastavia svoji tuhosť podľa hmotnosti užívateľa

Jadro matraca:
CuremfoamTM - Base Master

Ložná plocha:
CuremfoamTM - Medium Visco 50, Strong Hybride 40 -hybridná pena

Nosnos matraca:
do 150 kg

Poťah matraca:
Curem Criss Cross – hebký na dotyk, snímateľný a prateľný na 60°C a protisklzová časť na 40°C

Testovanie matraca:
200.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Curem

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový/polohovatelný rošt s maximálnym rozstupom lamiel 4 cm

Štandardná záruka:
2 roky

Prodĺžená záruka:
pri registrácii 10 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?