(4×)

Matrac Curem C 7000 XD 28cm

Inovatívna 4-vrstvová konštrukcia s vrstvou vzdušnej peny XDURA®. Nevídaná termoregulácia a nosnosť až 150 kg. Záruka 10 rokov.

Zobraziť celý popis
letni curem
curem-c7000
Darček anatomický vankúš
Doprava ZADARMO

Popis matraca Curem C 7000 XD

Inovatívna 4-vrstvová konštrukcia s vrstvou vzdušnej peny XDURA®. Nevídaná termoreguláci a nosnosť až 150 kg. Záruka 10 rokov.

Vysokoobjemové peny Curemfoam ™ sú vyrobené unikátnou technológiou nástreku pamäťovej peny s veľmi vysokou objemovou hmotnosťou. Vďaka tomu dokonale skopírujú telo vo všetkých bodoch a dokážu navodiť "stav beztiaže". Technológia IQ Comfort optimalizuje tlak na telo podľa hmotnosti a tvaru postavy. Matrac sa tak telu dokonale prispôsobí, telo odľahčí a spánok je kvalitnejší, pretože eliminuje nutnosť striedania spánkových polôh počas noci. Matrac drží Švajčiarsky certifikát AEH + a pri vývoji bola testovaná v testovacom centre SleepLab vo Švajčiarsku. Matrac prešla 200 000 testovacích cyklov.

  • Hnedá XDURA® pena je super odolná a priedušná. Vo svete spania nemá obdobu. Má skvelé termoregulačné vlastnosti.
  • Biela super jemná objemná pamäťová pena Curemfoam ™ uvoľní stresom aj fyzickou námahou napäté telo.
  • Pod bielou pamäťovou penou sa nachádza vrstva antibakteriálnej pamäťovej peny vysokého objemu Curemfoam ™, ktorá odľahčuje, podopiera.
  • v spodnej časti matraci stabilizuje 7-zónové ortopedické jadro. Dodáva matracu pružnosť, tuhosť a vďaka inteligentnej profilácii optimalizuje tuhosť matraca podľa zaťaženia.
  • Snímateľný a prateľný poťah Curem Criss Cross presne okopíruje tvar matraca a krivky tela. Spodná časť poťahu matraca je protišmyková a tak je možné matrac umiestniť aj na posteľ bez bočníc alebo čiel. Poťah obsahuje prírodné vlákna pre obmedzenie potenia aj povrchovú úpravu proti plesniam, roztočom a baktériám. 

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 10 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

 logo_sleeplab CUREM (1)

Videoprehliadka

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 28cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná tuhosť matraca - optimálna tuhosť pre každého. Pamäťová pena CuremfoamTM s inteligentnou technológiou IQCOMFORT - nastaví svoju tuhosť podľa hmotnosti užívateľa

Jadro matraca:
CuremfoamTM - Base Master

Ložná plocha:
Contour XDURA XD 58 kg/m3

Nosnosť matraca:
do 150 kg

Poťah na matrac:
Curem Criss Cross - veľmi príjemný na dotyk, snímateľný a prateľný na 60°C a protišmyková časť na 40° C

Testovanie matraca:
200.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový / polohovateľný rošt s maximálnym rozostupom lamiel 4 cm

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 10 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?