(1×)

Matrac Guard Air Hybrid 24cm

Vysoký sedemzónový ortopedický matrac s rozdielnou tuhosťou strán. Záruka 7 rokov. Bez príplatku možnosť voľby matraca so spevnenými bokmi, alebo jedným bokom na ľahšie vstávanie.

Zobraziť celý popis
Matrace Tropico Air Hybrid
Spevnené boky
Doprava ZADARMO
968.00 
Celková cena 1 kus 968.00 
+
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK
Ku každému matracu vankúš Antibacterial Gel ZADARMO

Popis matraca Guard Air Hybrid

Vysoký sedemzónový ortopedický matrac s rozdielnou tuhosťou strán. Záruka 7 rokov.

Vysoká pružnosť matraca pre ľahkú zmenu polohy tela, pre nerušený spánok a ľahké vstávanie. Matrac je vhodný pre všetky proporcie tela.

  • Zelenú vrstvu matraca tvorí hybridná pružná pena HY. Táto veľmi odolná pena spája výhody studenej peny (vzdušnosť + pružnosť), latexu (termoregulácia, nezničiteľnosť) a pamäťovej peny (prispôsobivosť). Profilácia s funkciou zvýšenej schopnosti odvádzať z jadra vzdušnú vlhkosť.
  • Modrý tuhší variant hybridnej pružnej peny dodáva matracu prirodzenú tuhosť. Je spojená s mäkšou stranou pomocou technológie Spine Protector - 5 zónový hrebeňový zámok bez použitia lepidiel.
  • Ramenné zóny matraca pri spánku na boku upravujú tuhosť. V oblasti panvy je odolná studená pena veľmi vysokej objemovej hmotnosti. Je zároveň šetrná ku bedrovým kĺbom.
  • Tuhšiu svetlozelenú stranu matraca tvorí pena Flexifoam®. Jej prednosťou je vzdušnosť, pružnosť a ľahkosť. Má podobné vlastnosti ako studená pena.
  • Snímateľný a prateľný poťah matraca Medical Concept Plus VISCO-CLIMA s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell® má dvojdielnu konštrukciu. 1/2 tvorí poťah s pamäťovou penou a 1/2 poťah s dutými vláknami.Odvetrávaniu matraca pomáha ventilačná 3D mriežka s funkciou Thermo Control. Poťah vďaka pamäťovej (visco) pene kopíruje telo, odľahčuje kĺby a má relaxačné účinky.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 7 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

Bez príplatku možnosť voľby matraca so spevnenými bokmi, alebo jedným bokom na ľahšie vstávanie. Keď si nezvolíte - nevadí, budeme Vás telefonicky kontaktovať a všetko si upresníme.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 24cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
skôr tvrdší matrac - strana soft mäkšia a strana hard tvrdšia

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Počet zón:
7

Jadro matraca:
Hybridná pena Blue so studenou penou v oblasti panvy a ramien

Ložná plocha:
Hybridná pena a Flexifoam pena

Nosnosť matraca:
do 150 kg

Poťah na matrac:
Medical Concept Plus VISCO-CLIMA s Thermo Air Control s prírodnými vláknami Tencel Lyocell - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C a 30°C

Testovanie matraca:
150.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový i polohovací rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 7 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?