(4×)

Matrac Klára Tropico 18cm

Špičkový celolatexový matrac strednej tuhosti. Záruka 5 rokov.

Zobraziť celý popis
bulanek
Matrac Klára Tropico
Darček vankúš
Doprava ZADARMO
408.00 
Celková cena 1 kus 408.00 
+
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Klára Tropico

Špičkový celolatexový matrac strednej tuhosti. Záruka 5 rokov.

  • Matrac je vyrobený z latexu - monobloku - pružný, takmer nezničiteľný latex je vyrobený z jedného kusa s použitím prírodných surovín.
  • Ortopedické 5- zónové (anatomické) jadro s vysokou objemovou hmotnosťou 60 kg / m3 a vystuženou panvovou zónou. Dokonalé pohodlie, vzdušnosť, vynikajúce ortopedické vlastnosti a kopírovanie kriviek tela.
  • Antibakteriálný prateľný poťah s prírodnými vláknami a obmedzením potenia - vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis ™ - antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti (zamedzuje tvorbe média pre roztoče) a je prevenciou vzniku plesní (ani tí, ktorí sa viac potia, nemusi mať strach). Poťah Aegis predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien, dvojdielny, prateľný (60 ° C).
  • Šetrnosť a pohodlie - ramenné zóny (zmäkčujúca profilácia) uvoľňujú rameno pri spánku na boku a šetrne sa tak starajú o ramenné kĺby, čím napomáhajú zamedziť "preležaniu ramena". Profilácia zároveň funguje ako II. prevzdušňovací stupeň už tak priedušného matraca.
  • Najlepšia voľba pre polohovacie rošty, jadro monoblok z 1 kusa. Mechanicky testované, zdravotne nezávadné materiály. Ergonomicky testované. Termoregulácia, bez lepidiel.
  • Obľúbený český matraceTropico s rokmi preverenou konštrukciou.
  • 15 rokov úspešne na trhu.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 5 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: zaruka.matracetropico.cz/sk

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 18cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná tuhosť

Zóny matraca:
5

Jadro matraca:
Latex monoblok

Ložná plocha:
Latex monoblok

Nosnosť matraca:
do 130 kg

Poťah na matrac:
Aegis Tencel - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60 ° C

Testovanie matraca:
80.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový / polohovateľný rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 5 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?