(6×)

Matrac Kolos Bio Ecology 24cm 1+1

Obojstranný matrac s bio a gélovou hybridnou penou v AKCII 1 + 1. Robustný partnerský matrac s veľkým rozdielom v tuhosti strán. Záruka 6 rokov.

Zobraziť celý popis
bulanek
kolos_bio_ecology
2x Darček vankúš
Doprava ZADARMO
880.00 
Celková cena 1 kus 880.00 
+
Pri kúpe produktu 1 + 1 zadajte 1 kus a automaticky dostanete 2 kusy!
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Kolos Bio Ecology

Obojstranný matrac s bio a gélovou hybridnou penou v AKCII 1 + 1. Robustný partnerský matrac s veľkým rozdielom v tuhosti strán. Záruka 6 rokov.

  • nelepené jadro s provetrávacími kanálikmi pre maximálnu hygienu a obmedzenie potenia

  • jednotlivé strany matraca majú veľký tuhostný rozdiel

  • super pružná tuhá strana a super jemná kopírujúca hybridná pena na mäkšej strane (fialová) "Latex-Gel touch". Očarujúca jemnosť, pohodlie, vysoká opora pre telo vďaka spevnenej strednej vrstve. Optimálne rozloženie tlaku sa približuje ku gélovým matracom. Vysoko priedušný, napomáha správnej termoregulácii.

  • tuhšie strana matraca zo studenej NATUR peny vysokej objemovej hmotnosti a veľmi vysokej odrazovej pružnosti zaisťuje pevnosť, zvýšenú nosnosť, odolnosť a tuhšie pohodlie. Vynikajúca vzdušnosť vďaka otvorenejšej bunkovej štruktúre (ďalší stupeň obmedzujúci potenie).

  • matrac bez lepidiel - nelepená konštrukcia s nelepeným hrebeňovým spojom s vnútornými vetracími kanálikmi zaisťuje maximálnu možnú vzdušnosť a obmedzenie potivosti. Vďaka spôsobu profilácie styčných plôch je matrac dokonale pevný. Stredná časť je vyrobená z robustnej a odolnej pružnej peny.

  • prateľný poťah s prírodnými vláknami - odolný biely poťah Tencel s prírodnými vláknami. Vynikajúce termoregulačné schopnosti - poťah je navrhnutý naozaj "na telo". Perfektná voľba proti poteniu.

  • Technológia Thermo & Air Control - špeciálny odvetrávací systém poťahu skvele spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia či prílišného ochladzovania. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 6 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 24cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
strana soft - mäkšia a strana hard - tvrdšia, vyššia  tuhosť matraca

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením

Zóny matraca:
5

Jadro matraca:
Flexifoam®

Ložná plocha:
Studená Natur pena a Hybridné pena GelTouch

Nosnosť matraca:
do 145 kg

Poťah na matrac:
Thermo - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60 ° C

Testovanie matraca:
100.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový / polohovateľný rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 6 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?