Matrac Latex Supreme 20cm

Luxusný celolatexový matrac s prevzdušňujúcimi kanálikmi usporiadanými do 7 anatomických zón. Záruka 5 rokov.

Zobraziť celý popis
bulanek
LATEX_SUPREME
Darček vankúš
Doprava ZADARMO
480.00 
Celková cena 1 kus 480.00 
+
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Latex Supreme

Luxusný celolatexový matrac s prevzdušňujúcimi kanálikmi usporiadanými do 7 anatomických zón. Záruka 5 rokov.

Celolatexový matrac vhodný pre alergikov i astmatikov. Skvelá podpora tela vo všetkých spánkových polohách, pre ideálnu podporu správnej polohy chrbtice. Vhodný pre všetky vekové kategórie - od detí, cez dospelých aj ako matrac pre seniorov, ktorí potrebujú zvýšenú starostlivosť o kĺby.

  • LATEX - takmer nezničiteľné ortopedické jadro z jedného kusu latexu s objemovou hmotnosťou 65 kg / m3. Vďaka perforáciám má 7 anatomických zón a je priedušné.
  • Ramenné ZÓNY (ZMÄKČUJÚCA PERFORÁCIA) - uvoľňujú ramená pri spánku na boku a šetrne satak starajú o ramenné kĺby a napomáhajú zamedziť "přeleženiu ramena". Profilácia zároveň zaistí odvetranie jadra.
  • POŤAH AEGIS (60°C) - vysoký podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza (49%) s povrchovou úpravou Aegis ™ (antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti, zamedzuje tvorbe média pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní). Predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien.

 Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo prodĺžená záruka 5 rokov. Po zakoupení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 20cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná

Zóny matraca:
7

Jadro matraca:
Latex monoblok

Ložná plocha:
Latex monoblok

Nosnosť matraca:
do 135 kg

Poťah matraca:
Snímatelný, deliteľný a prateľný na 60°C Aegis Tencel

Testovanie matraca:
80.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový/polohovatelný rošt 

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 5 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?