Matrac Relax 18cm

Obojstranný matrac. Jednoduchým otočením môžete voliť studenú alebo pamäťovú penu. Matrac je spevnený kokosovou doskou. Záruka 5 rokov.

Zobraziť celý popis
matrace-relax
Darček vankúš
AKCIA
Doprava ZADARMO

Popis matraca Relax

Obojstranný matrac. Jednoduchým otočením môžete voliť studenú alebo pamäťovú penu. Matrac je spevnený kokosovou doskou. Záruka 5 rokov.

  • vrchnú časť matraca tvorí pamäťová (VISCO) pena profilovaná do 5. anatomických zón pre uvoľnenie svalov počas spánku.
  • stred matraca tvorí kokosová doska, ktorá zabezpečí dostatočnú tuhosť matraca a zároveň matrac prevzdušňuje. Udržuje tak matrac suchý a tým zabraňuje tvorbe plesní a roztočov.
  • otočením matraca získate ložnú plochu zo studenej peny s vysokou hustotou, vďaka ktorej má matrac dlhú životnosť.
  • Snímateľný prací poťah Aloe Vera je vyrobený z hypoalergénnych materiálov. Ideálne riešenie pre alergikov. Vďaka materiálu, ktorý obsahuje účinný extrakt z listov aloe vera poťah vytvára príjemný pocit chladu. Poťah je prešívaný aktívnym striebrom, ktoré sa vyznačuje antibakteriálnymi vlastnosťami, pomáha pri boji s roztočmi a ničí spóry húb a plesní. Vďaka tomu je matrac hygienicky svieže a bez zápachu.
parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 18cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredne tuhý až tuhý matrac

Partnerský matrac:
ÁNO

Jadro matraca:
kokosová doska

Ložná plocha:
1. strana - pamäťová pena, 2. strana - studená pena

Nosnosť matraca:
do 130 kg

Poťah na matrac:
Aloe Vera

Výrobca matraca:
TEXPOL

Výroba matrace na mieru:
áno

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový rošt i polohovací rošt

Štandardná záruka:
5 let

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?