Matrac Super Fox Blue 20cm AKCIA 1+1

Odolný a vzdušný matrac s vynikajúcimi termoregulačnými účinkami v AKCII 1+1. Skvelá voľba pre astmatikov a alergikov. Záruka 6 rokov.

Zobrazit celý popis >>
super fox blue classic
AKCIA 1 + 1
Doprava ZADARMO

Keď si nezvolíte variant - nevadí, budeme Vás telefonicky kontaktovať a všetko si upresníme.

1,056.00 
528.00 
Celková cena 1 kus 528.00 
+
Pri kúpe produktu v akcii 1 + 1 zadajte 1 kus a automaticky dostanete 2 kusy!
Český výrobca
Doprava ZADARMO
Ku každému matracu vankúš ZADARMO

Popis matraca

Odolná a vzdušná hybridná pena - to je matrac Super Fox Blue

 Ak vám nesedí efekt pamäťovej peny, je tento matrac skvelou voľbou. Pružná a poddajná hybridná pena prináša perfektnú oporu tela vo všetkých spánkových polohách. Matrac Super Fox Blue sa vyznačuje vysokou vzdušnosťou a schopnosťou termoregulácie, pomáha tak predchádzať nočnému poteniu. Celý matrac stabilizuje medzivrstva studenej peny, ktorá poskytne telu prirodzenú podporu.
Vyberať môžete z 2 profilácií: rovná Classic alebo masážna profilácia Wellness.

Modrá hybridná pena (mäkšia strana) kombinuje výhody studenej peny (pružnosť, vzdušnosť) a latexu (termoregulácie, odolnosť).
Pod modrou hybridný penou sa nachádza studená pena, ktorá ložnú plochu ešte viac stabilizuje. Táto pena vyniká svojou odolnosťou.
Ak matrac otočíte na svetlejšiu, tvrdšie stranu, získate ložnú plochu zo studenej, priedušnej peny s profiláciou cubecare, ktorá bola vyvinutá pre zdravotné matrace. Skladá sa z kociek, kde každá kocka reaguje samostatne a pomáha tak predchádzať preležaniu. Matrac obsahuje aj špeciálne ramenné kolísky, vďaka nim sa matrac lepšie prispôsobí v oblasti ramien a spevnenú panvovú zónu pre dostatočnú oporu v oblasti panvy.
Snímateľný a prateľný poťah Aegis (60°C) má špeciálne antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti. Zamedzuje tvorbe média pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní. Je teda skvelou voľbou pre astmatikov a alergikov. Poťah je prešitý klimatizačnými vrstvami dutých vlákien a vybavený funkciou Thermo & Air Control, vďaka ktorému je zabezpečené odvetranie celého matraca, obmedzuje potenie a pomáha tak udržať lôžko suché a hygienicky čisté.
Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 6 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese:zaruka.matracetropico.cz

 

Videoprehliadka

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 20cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredný a tvrdší matrac - strana soft a strana hard

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením

Zóny matraca:
sedemzónový matrac

Jadro matraca:
studená pena

Ložná plocha:
4cm hybridnej pružnej peny, druhá strana studená pena

Nosnosť matraca:
do 135 kg

Poťah matraca:
Aegis s Thermo&Air Control- snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C

Testovanie matraca:
100.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový/polohovatelný rošt 

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 6 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?