Matrac Super Fox Blue PU

Matrac Super Fox Blue pre domáce opatrovateľstvo. Zdravotnícky antidekubitný matrac I. triedy s vodonepriepustným, paropriepustným prateľným a umývateľným snímateľným poťahom. Kombinuje výhody profesionálnych matracov pre opatrovateľstvo s výhodami obľúbených matracov Super Fox.

Zobraziť celý popis
carbon
super fox blue pu
Darček anatomický vankúš
Pre domácu starostlivosť
Doprava ZADARMO
Už od
560.00 
Celková cena 1 kus 560.00 
Tejto konfigurácii zodpovedajú 4 varianty
Pre možnosť zakúpenia vyberte najprv konfiguráciu produktu
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Super Fox BLUE PU

Špičkové materiály - to je rad matracov Super Fox. Tento model je najpredávanejším matracom z pamäťovej peny od českého výrobcu Tropico.

  • Pružná verzia BLUE - pre nižšie riziko vzniku dekubitov (preležanín), trieda II., Norton 25-21. Vhodnejšie pre ťažších pacientov. Veľmi priedušná.
  • Vyberať môžete z 2 profilácií: rovná Classic alebo masážna profilácia Wellness.
  • Modrá hybridná pena (mäkšia strana) kombinuje výhody studenej peny (pružnosť, vzdušnosť) a latexu (termoregulácia, odolnosť).
  • Pod modrou hybridnou penou sa nachádzastudená pena, ktorá ložnú plochu ešte viac stabilizuje. Táto pena vyniká svojou odolnosťou.
  • Ak matrac otočíte na svetlejšiu, tvrdšiu stranu, získate ložnú plochu zo studenej, priedušnej peny s profiláciou cubecare, ktorá bola vyvinutá pre zdravotné matrace. Skladá sa z kociek, kedy každá kocka reaguje samostatne a pomáha tak predchádzať preležaniu. Matrac obsahuje aj špeciálne ramenné kolísky, vďaka nim sa matrac lepšie prispôsobí v oblasti ramien a spevnenú panvovú zónu pre dostatočnú oporu v oblasti panvy.
  • SPEVNENÝ BOK/BOKY - za príplatok môžete mať so spevneným 1 alebo oboma bokmi (opora pri vstávaní)
  • Snímateľný a prateľný poťah PU - Špeciálny profesionálny poťah PU. Neprešitý, hladký, umývateľný, prateľný na vyvárku (95°C). Nepriepustný pre tekutiny, priepustný pre vodné pary (umožňuje matracu dýchať). Je opatrený trojstranným zipsom s ochrannou odkvapničkou (légou) pre zamedzenie zatečeniu tekutín v oblasti zipsu.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 6 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: zaruka.matracetropico.cz.

Videoprehliadka

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 24 cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredný až tvrdší matrac - strana soft a strana hard

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením

Zóny matraca:
sedemzónový matrac

Jadro matraca:
studená pena

Ložná plocha:
4cm hybridnej pružnej peny, druhá strana studená pena

Nosnosť matraca:
do 135 kg

Poťah na matraci:
Špeciálny profesionálny poťah PU.Neprešitý, hladký omývateľný, s možnosťou vyvárania (95°C).

Testovanie matraca:
100.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový/polohovateľný rošt 

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺženázáruka:
pri registrácii 6 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?