Matrac Swisslab Active 26cm 1+1

Špičková pamäťová pena a GelTouch pena v robustnej konštrukcii s výbornými ortopedickými vlastnosťami v AKCII 1 + 1. Záruka 8 rokov.

Zobraziť celý popis
bulanek
SWISSLAB_ACTIVE
2x Darček vankúš
Švajčiarsky certifikát AEH +
Doprava ZADARMO
1,214.00 
Celková cena 1 kus 1,214.00 
+
Pri kúpe produktu 1 + 1 zadajte 1 kus a automaticky dostanete 2 kusy!
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Swisslab Active

Špičková pamäťová pena a GelTouch pena v robustnej konštrukcii s výbornými ortopedickými vlastnosťami v AKCII 1 + 1. Záruka 8 rokov.

Každá strana matraca je veľmi rozdielna ako v pocite ležania, tak v tuhosti. Vďaka robustnej konštrukcii je matrac nielen stabilný, ale tiež má dlhú životnosť a nosnosť až 145kg. Matrac drží Švajčiarsky certifikát AEH + a pri vývoji bola testovaná v testovacom centre SleepLab vo Švajčiarsku. Matrac prešiel 150 000 testovacími cyklami.

  • Svetlo zelená pamäťová pena (mäkšia strana) pri kontakte s ľudským telom optimalizuje svoju tuhosť a dokonale sa prispôsobí všetkým krivkám tela počas spánku.
  • Pod zelenou pamäťovou penou sa nachádza studená pena, ktorá ložnú plochu ešte viac stabilizuje. Táto pena vyniká svojou odolnosťou a vzdušnosťou.
  • Ak matrac otočíte na ružovú stranu relax, získate ložnú plochu z GelTouch peny, ktorá kombinuje výhody gélových matracov (dokonalá distribúcia tlaku) a latexu (termoregulácie, odolnosť)
  • Snímateľný a prateľný poťah THERMO (60°C) s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell® (32%) s 3D paropriepustnou mriežkou udržuje stabilnú teplotu lôžka. Vďaka svojim jedinečným termoregulačným vlastnostiam je perfektnou voľbou proti poteniu. Poťah je príjemný na dotyk a veľmi odolný. 

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 8 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

 logo_sleeplab

 

 

6141-parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 26cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
vyšší rozdiel tuhostí strán - strana soft a strana hard

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením

Zóny matraca:
5

Jadro matraca:
studená pena

Ložná plocha:
lenivá pena - zelená, 2. strana pena Geltouch® - ružová

Nosnosť matraca:
do 145 kg

Poťah matraca:
Thermo s Thermo Air Control - komfort - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C

Testovanie matraca:
150.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Výroba matraca na mieru:
áno

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový / polohovateľný rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 8 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?