Matrac Top Spring Visco 23cm

Vzdušný pružinový taštičkový matrac s jednou stranou elastickej pamäťovej peny (visco) a druhou opatrenou vysoko kvalitnou studenou penou s najnovšou technológiou "ŘEŠETO" pre ešte väčšiu vzdušnosť matraca.

Zobraziť celý popis
top-spring-visco
Nosnosť až 150kg
Doprava ZADARMO

Popis matraca Top Spring Visco

Vzdušný pružinový taštičkový matrac s jednou stranou elastickej pamäťovej peny (visco) a druhou, opatrenou vysoko kvalitnou studenou penou s najnovšou technológiou "ŘEŠETO" pre ešte väčšiu vzdušnosť matraca.

  • Jadro matraca tvoria taštičkové pružiny.
  • Oranžovú stranu matraca tvorí VISCO (pamäťová) elastická pena, ktorá sa prispôsobuje teplote ľudského tela.
  • Jednoduchým otočením matraca získate vysoko kvalitnú studenú penou ULTRA FRESH, ktorá dokáže eliminovať výskyt roztočov a má vynikajúcu odolnosť proti vzniku húb a plesní.
  • Pre dokonalú vzdušnosť sú peny opatrené otvormi - najnovšou technológiou "reseto". Matrac je vhodný  pre vyššie váhové zaťaženie pri zachovaní maximálneho komfortu a dokonalej relaxácie.
  • Snímateľný prací poťah biorytmus obsahuje prírodné minerály, ktoré pôsobia blahodárne na organizmus, majú omladzujúce schopnosti a znižujú hladinu stresu. Poťah biorytmus je vhodný pre alergikov.

Záruka na matrac je 4 roky.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 23cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca
skôr tvrdší matrac

Partnerský matrac:
ÁNO

Zóny matraca:
7

Jadro matraca:
taštičkové pružiny

Ložná plocha:
antibakteriálna HR/visco pena opatrená otvormi pre vyššiu vzdušnosť - "technológia ŘEŠETO"

Nosnosť matraca:
do 150 kg

Poťah na matrac:
Biorytmus - snímateľný, prateľný na 60 ° C

Výrobca matraca:
D.P.V. 

Výroba matraca na mieru:
áno

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový rošt i pevnú dosku s odvetraním

Štandardná záruka:
4 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?