Matrac Verona 15cm

Obojstranný matrac Verona má ložné plochy vyrobené z kvalitných PUR pien, medzi ktorými je vložená doska z RE peny pre zvýšenie nosnosti. Profilácia ložných plôch napomáha ideálnemu rozloženiu tlaku na jednotlivé časti ľudského tela a priaznivo ovplyvňuje prekrvenie svalov a pokožky, vďaka čomu je spánok pohodlný a komfortný.

Zobraziť celý popis
verona
Darček vankúš
NOVINKA
Doprava ZADARMO

Popis matraca Verona

Obojstranný matrac Verona má ložné plochy vyrobené z kvalitných PUR pien, medzi ktorými je vložená doska z RE peny pre zvýšenie nosnosti. Profiláciá ložných plôch napomáha ideálnemu rozložením tlaku na jednotlivé časti ľudského tela a priaznivo ovplyvňuje prekrvenie svalov a pokožky, vďaka čomu je spánok pohodlný a komfortný.

  • PUR pena je najpoužívanejšia pena pri výrobe matracov - s objemovou hustotou 32 kg / m3
  • Doska z RE peny pre spevnenie matraca a vyššiu nosnosť - objemová hustota je 80 kg / m3
  • Obojstranný matrac
  • Snímateľný, prateľný poťah (40°C) je vyrobený zo 100% polyesteru a je príjemný na dotyk. Látka má špeciálnu úpravu proti tvoreniu žmolkov.
parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 15cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredne tuhý matrac

Partnerský matrac:
ÁNO

Jadro matraca:
RE pena

Ložná plocha:
PUR pena - 1. strana - tvrdší, 2. strana - mäkší

Nosnosť matraca:
do 110 kg

Poťah matraca:
Trimtex

Výrobca matraca:
TEXPOL

Výroba matraca na mieru:
áno

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový i latový

Štandardná záruka:
3 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?