(1×)

Matrac Guard Air Hybrid 24cm 1+1

Vysoký sedemzónový ortopedický matrac s rozdielnou tuhosťou strán v AKCII 1+1. Záruka 7 rokov. Bez príplatku možnosť voľby matraca so spevnenými bokmi, alebo jedným bokom na ľahšie vstávanie.

Zobraziť celý popis
Matrace Tropico Air Hybrid
Vankúš ANTIBACTERIAL GEL ZADARMO
Spevnené boky
Doprava ZADARMO
968.00 
Celková cena 1 kus 968.00 
+
Pri kúpe produktu 1 + 1 zadajte 1 kus a automaticky dostanete 2 kusy!
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK
Ku každému matracu vankúš Antibacterial Gel ZADARMO

Popis matraca Guard Air Hybrid

Vysoký sedemzónový ortopedický matrac s rozdielnou tuhosťou strán. Záruka 7 rokov.

Vysoká pružnosť matraca pre ľahkú zmenu polohy tela, pre nerušený spánok a ľahké vstávanie. Matrac je vhodný pre všetky proporcie tela.

  • Zelenú vrstvu matraca tvorí hybridná pružná pena HY. Táto veľmi odolná pena spája výhody studenej peny (vzdušnosť + pružnosť), latexu (termoregulácia, nezničiteľnosť) a pamäťovej peny (prispôsobivosť). Profilácia s funkciou zvýšenej schopnosti odvádzať z jadra vzdušnú vlhkosť.
  • Modrý tuhší variant hybridnej pružnej peny dodáva matracu prirodzenú tuhosť. Je spojená s mäkšou stranou pomocou technológie Spine Protector - 5 zónový hrebeňový zámok bez použitia lepidiel.
  • Ramenné zóny matraca pri spánku na boku upravujú tuhosť. V oblasti panvy je odolná studená pena veľmi vysokej objemovej hmotnosti. Je zároveň šetrná ku bedrovým kĺbom.
  • Tuhšiu svetlozelenú stranu matraca tvorí pena Flexifoam®. Jej prednosťou je vzdušnosť, pružnosť a ľahkosť. Má podobné vlastnosti ako studená pena.
  • Snímateľný a prateľný poťah matraca Medical Concept Plus VISCO-CLIMA s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell® má dvojdielnu konštrukciu. 1/2 tvorí poťah s pamäťovou penou a 1/2 poťah s dutými vláknami.Odvetrávaniu matraca pomáha ventilačná 3D mriežka s funkciou Thermo Control. Poťah vďaka pamäťovej (visco) pene kopíruje telo, odľahčuje kĺby a má relaxačné účinky.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 7 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

Bez príplatku možnosť voľby matraca so spevnenými bokmi, alebo jedným bokom na ľahšie vstávanie. Keď si nezvolíte - nevadí, budeme Vás telefonicky kontaktovať a všetko si upresníme.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 24cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
skôr tvrdší matrac - strana soft mäkšia a strana hard tvrdšia

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Počet zón:
7

Jadro matraca:
Hybridná pena Blue so studenou penou v oblasti panvy a ramien

Ložná plocha:
Hybridná pena a Flexifoam pena

Nosnosť matraca:
do 150 kg

Poťah na matrac:
Medical Concept Plus VISCO-CLIMA s Thermo Air Control s prírodnými vláknami Tencel Lyocell - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C a 30°C

Testovanie matraca:
150.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový i polohovací rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 7 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?