Anatomické vankúše uložia vašu krčnú chrbticu do optimálnej polohy

Budíte se s preležaným krkom, bolesťami hlavy, šije alebo chrbta? Nesiahajte po farmaceutických výrobkoch, väčšinou majú mnoho nežiadúcich účinkov a pri dlhodobom uživaní môžu spôsobiť závislosť. Lepším riešením môže byť teplý obklad, ale vytúžený účinok sa dostaví až po chvíli. Pomôže i jemná masáž, avšak nemusíte mať pri ruke nikoho, kdo by vás namasíroval. Najjednoduchšou a najspoľahlivejšou metódou ako sa vyvarovať bolestiam spojených s krčnou chrbticou, je zaobstarať si anatomický vankúš.

Ako anatomické vankúše pomáhajú?

Anatomické vankúše poskytujú optimálne podmienky pre správné uloženie krčnej chrbtice pri spánku, preto sú nazývané tiež ako „zdravotné“ vankúše. Prirodzenú oporu poskytujú vďaka svojmu funkčnému anatomickému tvaru a materiálu''', z ktorého sú vyrobené. V našej ponuke nájdete vankúše z lenivej (viscoelastickej) peny, ktorá sa dokáže ľudskému telu prispôsobiť v závislosti na tlaku a absorbovanom teple. Tým dokonale uvoľní krčné svalstvo a výsledkom je zdravý a komfortný spánok bez nepríjemných bolestí šije, hlavy a horných končatín.

Funkčnost anatomických vankúšov ovplyvňuje materiál, ze kterého sú vyrobené, tvar, výška, šírka, tuhosť. Môžete si vybrať presne taký, ktorý bude vyhovovat vašim predstavám.

Anatomický vankúš TOM

Ak trpíte alergiami, je pre vás anatomický vankúš Tom ten pravý. Vďaka materiálu, ktorý bol použitý na jeho výrobu (visco-latexová pena) poskytuje aj vynikajúce ortopedické vlastnosti. Jeho jednoduchý tvar podobný bežnému vankúšu vám bude vyhovovať pri akejkoľvek polohe spánku. Môžete ho využít nielen pri spaní, ale tiež ako oporu chrbta pri zdĺhavej práci na počítači alebo pri sledovaní napínavého filmu v televízii.