Chýba vašej spálni luxus a exkluzivita? Kúpte si kontinentálnu posteľ

Obdivujete v amerických filmoch prepychové vysoké postele a márne snívate o tom, že ju máte doma? Premeňte vaše sny na skutočnosť a urobte z vašej spálne miesto pohodlia a elegancie - zoznámte sa s "kontinentálnou posteľou".

Kontinentálne postele sú svetovým trendom

Kontinentálne postele nájdete takmer vo všetkých štvor- a viac hviezdičkových hoteloch po celom svete, sú známkou exkluzivity a okázalého luxusu. Prečo sú tak vyhľadávané? Je to predovšetkým vďaka ideálnemu spojeniu niekoľkých rôznych vrstiev a veľkej výšky ložnej plochy, ktorá je pre tento typ postelí typická (v našej ponuke nájdete kontinentálne posteľ Tropico s výškou 62 cm!). Ak pridáme k tomu dizajnovo prepracované čelo, len ťažko niekto odolá.

Čo je vnútri?

V podstate sa dá povedať, že kontinentálna posteľ je zložená z 3 matracov:

  • Na masívnom drevenom ráme s vystuženou konštrukciou leží základný pružinový matrac systému Bonell. Rovnomerne rozkladá tlak, je pevný, tuhý a odolný.
  • Na tomto matraci leží nosný matrac, vyrobený z taštičkových pružín. Je vybavený 7. anatomickými zónami, vďaka ktorým poskytuje vynikajúce ortopedické vlastnosti.
  • Vrchnú vrstvu tvorí tzv. Topper (krycí matrac) z visco peny s pamäťovým efektom a pružné flexi peny. Je vybavený snímateľným a prateľným poťahom, ktorý udržuje posteľ čistú.

Vyberte si, ako bude vyzerať "tá vaša" kontinentálna posteľ

Spodné dva matrace vrátane čela postele sú opatrené húževnatým čalúnením, ktoré dokonale izoluje a chráni konštrukciu lôžka. Zároveň určuje vzhľad postele a udáva štýl spálne. Konečnú podobu kontinentálnych postelí

Tropico, ktoré vám ponúkame, si môžete zvoliť sami:

  • vyberiete si poťahovú látku (môžete vyberať zo svetlej Papyrus, tmavo hnedej Anthracite a béžovej Camel),
  • zvolíte dizajnové spracovanie čela (robustný, ale pritom decentný čelo Hills moderného strihu, strohé, ale nadčasové čelo Cube alebo klasické majestátne čelo City s prešitím)
  • určíte, či chcete nohy bukové (Family buk) alebo dubové (Original buk, Select buk).

Ak chýba vám priestor pre odkladanie oblečenia či ukladanie posteľnej bielizne, kúpte si v rovnakom dizajnovom prevedení praktický doplnok - otoman, a dovediete vašu spálňu k dokonalosti.

Čo za to?

Možno si hovoríte, že tak luxusná posteľ bude určite za "nekresťanské peniaze". V našom e-shope ju kúpite do 1 500€. Ak vezmete do úvahy, že investujete nemalé úspory najskôr do postele, do dvoch roštov a dvoch matracov, často je celková suma ďaleko vyššia. Kontinentálna posteľ Tropico je vyrobená osvedčenou švédskou technológiou z prvotriednych materiálov. Je tak pohodlná, že ani chúlostivá princezná by zrnko hrášku necítila. Prečo si teda tiež nedopriať luxusne rozprávkový spánok na komfortnej posteli s nadčasovým vzhľadom ...