Matrac z pamäťovej peny - základ zdravého spánku

Budíte sa často rozlámaní a nevyspatí? Trávite veľkú časť noci prevaľovaním a hľadaním najpohodlnejšej polohy? Na vine môže byť váš matrac. Staršie preležané alebo nové-nevhodne tuhé matrace vášmu telu neumožní skutočne odpočívať, regenerovať. Zárukou zdravého spania sú moderné matrace z pamäťovej peny.

Matrac, ktorý sa vám prispôsobí

Pamäťovú penu (alebo tiež lenivú/visco) vynašli vedci v NASA pre potreby kozmonautov. Materiál potom prebrali firmy na výrobu zdravotníckych pomôcok a matracov.
Takzvaná viskoelastická pena dokáže vďaka jedinečnej bunkovej štruktúre meniť svoj ​​tvar a tvrdosť , matrac z lenivej peny teda po zaľahnutí presne opíše krivky vášho tela a nebude vás nikde tlačiť.

Pohodlný spánok - zdravý spánok

Spánok v neprirodzených polohách zbytočne namáha vaše kĺby i chrbát. To môže viesť až k bolestivému tuhnutiu chrbtového a šijového svalstva. Spánok na pamäťovej pene je preto ideálnou prevenciou problémov s chrbtom a krčnou chrbticou.
Na matracoch z lenivej peny zostane vaša chrbtica v prirodzenej polohe, v ramenách a bokoch sa nebudete musieť nijako krútiť, pretože matrac pod nimi dostatočne zmäkne. Vaše telo bude úplne uvoľnené, svaly si po náročnom dni konečne oddýchnu.

Zasnite sa na novom matraci

Ničím nerušený spánok je navyše oveľa výdatnejší a hlbší ako polospánok s neustálym prevaľovaním. Vďaka pohodlnej a správnej polohe dosiahnete v priebehu noci potrebnú dĺžku najhlbších fáz spánku.
A vaše telo si naozaj oddýchne.

Zažite tú najvyššiu kvalitu spánku na vlastnej koži na matracoch CUREM alebo využite akčnú ponuku matracov s visco penou SUPER FOX 1+1 a FRODO AIR 1+1.