Splňte si svoj detský sen a vydajte sa do vesmíru

Túžili ste sa v detstve stať kozmonautom? Let do vesmíru vám sice nezaistíme, ale pocit podobný stavu „beztiaže“ aký zažívajú letci v raketách, áno. Splňte si svoj sen a vyskúšajte luxusný matrac Curem. Vďaka špičkovým vlastnostiam modernej peny Curefoam ™ , z ktorej sú vyrobené, budete každú noc spať hlbokým a kvalitným spánkom.

Curemfoam pena podporuje krvný obeh aj správne uloženie chrbtice

Pre výrobu tejto jedinečnej vysokoobjemovej viscoelastickej peny boli využité najnovšie poznatky vedy a výskumu. To sa prejavuje v ich vlastnostiach, o ktorých by sa nám pred pár rokmi ani nesnívalo. Aké sú to?

Po zahriati matraca na vašu teplotu budete mať pocit, ako by vás „objala“. Svoju prispôsobivosť totiž najviac prejaví po absorbovaní ľudského tepla.
Dovolí vám ležať dlhú dobu v jednej polohe bez toho, aby došlo k prerušeniu krvného obehu kvôli otlačeniu. Vďaka schopnosti rozložiť vašu váhu na čo najväčšom možnom povrchu sa budete menej otáčať a lepšie si odpočiniete.
Pri všetkých režimoch spánku uloží vašu chrbticu do optimálnej polohy, či už ležíte najčastejšie na boku, na chrbáte alebo na bruchu, váš spánok bude vždy dostatočne komfortný. Matrace Curem poskytujú ideálne ortopedické vlastnosti.
Zmiernia vaše dlhodobé bolesti namáhaných svalov a kĺbov, prípadne predídu ich vzniku a rozšíreniu.

Čo robí „luxusné matrace Curem“ luxusnými?

Luxusné matrace Curem vznikajú špeciálnou technológiou nástreku pien CuremfoamTM niekoľkých typov a tuhostí. Na svet sa tak dostávajú rôzné modely matracov, vyberať si môžete podľa vlastného priania z niekoľkých výšok, tuhostí a ďalších vlastností. Široká ponuka uspokojí každého záujemcu.
Než sa matrace dostanú na trh, prechádzajú dôkladným klinickým hodnotením a náročnou záťažovou skúškou. Každý prototyp je podrobený 200 000 mechanickým testom, pri ktorých sa sleduje stupeň preležania, zmäkčenia a deformácie. Matrace Curem dosahujú 99-100% odolnosť, čo výrobcovi umožňuje poskytnúť unikátnu záruku 10 rokov. Jednotlivé modely sú naviac testované meracím prístrojom ERGOCHECK (špecialna podložka s mnohými senzormi), ktorý skúma reakciu matraca na rôzné zaťaženie. Podľa toho sa upravuje jeho tuhosť a zloženie tak, aby maximálne vyhovovala danej cieľovej skupine uživateľov..
Ak rozmýšľate nad matracom Curem do vašej manželskej postele, spozornite: ložná plocha dvojlôžka vzniká bez lepenia a skladania dvoch kusov dohromady – je vyrobený iba z jedného kusa peny CuremfoamTM Visco, čo zvyšuje jeho úžitkové vlastnosti, a zároveň prináša úľavu hlavne osobám, ktorí sú alergické na syntetické látky.

Kľudný spánok a relaxácia pre všetkých

Aby bol váš spánok na matracoch Curem skutočne komfortný, všetky použité materiály dosahujú najvyššiu možnú kvalitu. Z mnohých modelov si vyberú ženy i muži. Už cítíte ako vaše telo odpočívá? Nenechajte sa rušiť a vydajte sa do nekonečného sveta „beztiaže“. Prajeme vám sladké sny.