Vyskúšajte matrace doma

Vybrali ste si matrac v našej predajni, ale napriek tomu sa Vám na ňom nespí dobre? U nás môžete vymeniť nevyhovujúci matrac do 14 dní od nákupu v predajni. A tak máte dosť času na vyskúšanie.

Garancia výmeny matraca do 14 dní v kamenných predajniach!

Vieme, že spať na tom správnom matraci je k nezaplateniu. Čo ale v prípade, keď sa ukáže , že vami vybraný matrac nie je ten pravý?
U nás máte na vyskúšanie dostatok času. Pokiaľ zistíte, že ste nevybrali ten správny, môžete ho vymeniť do 14 dní v predajni, kde ste si ho kúpili.


Podmienkou možnosti využiť túto akciu je, že:

a) Tovar musí byť nepoškodený a hygienicky čistý.
b) Nejedná sa o matrac v atypickom (neštandardnom) rozmere.
c) Tovar musí byť odoslaný od zákazníka najneskôr 14. kalendárny deň od jeho obdržania. Dopravné pri výmene tovaru hradí zákazník.


Výmena za tovar je možná len v rovnakej alebo vyššej hodnote (cene) pôvodného nákupu.
Např.:
Pôvodná cena tovaru 400 €, novo vybraný matrac je za 450 € - zákazník doplatí 50 €.
Pôvodná cena tovaru 400 €, novo vybraný matrac je za 350 € - rozdiel v cene nebude vyplatený - zákazník si môže vybrať ďalší tovar v zostávajúcej hodnote.


Pred odoslaním tovaru späť k nám, prosím napište e-mail priamo na prodejnu, kde ste nakúpili alebo na zilina@matrace-mapemi.sk alebo zatelefonujte +421 948 372 362 (pondelok až piatok 9 – 18 hod.(, aby ste sa uistili ako najlepšie postupovať. Povieme Vám, aké doklady sú potrebné priložiť k tovaru a dohodneme sa, kedy a kde matrac poslať alebo priviesť.