Prikrývka Vital

Prešívaná antibakteriálna prikrývka PiCaSo VITAL zo 100% mikropolyesteru vám ponúka jedinečný komfort, optimálnu celoročnú hrejivosť a vynikajúce hygienické vlastnosti počas vášho spánku. Syntetická náplň jej dodáva pocit ľahkosti, hebkosti, príjemnej hrejivosti a vzdušnosti. Prikrývka je veľmi príjemná na dotyk. Vyznačuje sa dobrou splývavosťou. Počas spánku vytvára suchú klímu na vašom lôžku, dobre odvádza pot z tela. Tkanina je alergicky neutrálna. Vhodná pre alergikov.

Zobraziť celý popis
Zvoľte rozmer
41.00 
Celková cena 1 kus 41.00 
+

Popis prikrývky Vital

 

Prešívaná antibakteriálna prikrývka VITAL obsahuje v náplni značkové vyváracie tvarované duté polyesterové vlákna San (HCS), ktoré zaisťujú počas spánku tepelnú stabilitu v chladnom i teplom prostredí. Prikrývka je jemná, mäkká a hebká na dotyk, je zhotovená zo 100% mikropolyesteru. Vyznačuje sa dobrou splývavosťou a udržiava suchú klímu na lôžku. Je ponúkaná v celoročnom prevedení.

  • antibakteriálna, hypoalergénne účinky
  • rýchly odvod potu z tela
  • príjemná a hebká na dotyk
  • vysoko hygienická
  • alergicky neutrálna
  • udržiava suchú klímu lôžka
  • balené v darčekovej taške so zipsom


Ošetrovanie prikrývky odporúčame vykonávať najmenej 1x ročne, najlepšie v lete. Je možné ju prať v domácej práčke pri teplote vody do 60°C v jemnom cykle. Nepoužívať bieliace prostriedky obsahujúce chlór. Na sušenie sa odporúča nízky stupeň teploty vzduchu - do cca 60°C. Prikrývka sa má sušiť až kým z nej nevyprchá všetka vlhkosť. Aby bola vaša prikrývka ako nová, odporúčame vložiť do sušičky tenisovú loptičku.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
100% polyester

Vlastnosti:
antibakteriálna

Hrejivosť:
celoročná

Rozmer prikrývky:
140x200 cm

Pranie a sušenie:
Prať je možné v domácej práčke pri teplote vody do 60°C.

Sušenie:
Sušenie odporúčame na nízkom stupni teploty vzduchu – do cca 60°C.

Bielenie:
Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujú chlór

Výrobca:
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku