Vankúš GREENFIRST - éterické oleje ( bez arómy )

Vankúš PiCaSo GREENFIRST predstavuje jedinečný dotyk prírody. Patentované označenie Greenfirst je prírodná úprava tkaniny pomocou éterických olejov z citrónov, levandule a eukalyptu bez vône. Tieto éterické oleje neobsahujú tukové látky ako napr. rastlinné oleje. Z nich vytvorený prírodný preparát je alergicky neutrálny bez parfumácie a dodáva textíliám jedinečné vlastnosti pre ochranu proti prachovým roztočom, moliam, komárom.

Zobraziť celý popis
41.00 
Celková cena 1 kus 41.00 
+

Popis vankúša Greenfirst

Tkanina prešívaného vankúša PiCaSo GREENFIRST je zhotovená z ekologicky čistej 100% bavlny a ošetrená prírodnými esenciami z citrónov, levandule a eukalyptu (bez arómy, nevonia). Táto nesprateľná úprava priaznivo pôsobí na ľudskú pokožku a vytvára ochranu proti prachovým roztočom. Jej účinnosť bola úspešne testovaná na 30 domácich praniach pri teplote 60°C. Vankúš Greenfirst je zložený z dvoch častí. Povrchová obalová časť je opatrená zipsom - je snímateľná a je možné ju prať samostatne pri teplote vody do 60°C. Náplň pozostávajúca zo zmesi polyesterových guličiek a polyuretánových tyčiniek, ktorá je uložená v samostatnom vaku, dodáva vankúšu mäkkosť, pružnosť, nezľahavosť. Vankúš je opatrený bočným zipsom pre reguláciu množstva vnútornej náplne (odobratím / pridaním syntetických guličiek) a je ponúkaný vo veľkosti 50x70cm alebo 70x90cm. Tkanina je alergicky neutrálna - vhodná pre alergikov.

  • 100% bavlna s esenciálnymi olejmi, nespratelná úprava
  • vnútorná náplň nezľahne
  • citrónovník pôsobí priaznivo pri liečení zápalov rán, pôsobí proti moliam
  • eukalyptus pôsobí priaznivo na dýchacie ústrojenstvo, výkyvy nálad a depresie, potláča strach
  • levanduľa zmierňuje bolesť svalov, hlavy, pomáha pri nespavosti a nervozite, pozdvihuje náladu a podporuje funkciu mozgu
  • s prírodnou ochranou proti prachovým roztočom, moliam a komárom
  • regulácia množstva vnútornej náplne vankúša
  • možno objednať aj atypické rozmery
  • balené v taške so zipsom

Ošetrovanie prešívaného vankúše PiCaSo GREENFIRST praním odporúčame vykonávať minimálne 2x ročne, v závislosti na intenzite potenia. Prešitý obal je snímateľný vďaka bočnému zipsu a preto ho je možné prať samostatne, čím sa tiež výrazne predlžuje životnosť celého vankúše. Pranie je možné vykonávať v domácej práčke pri teplote vody do 60°C v jemnom cykle. Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujú chlór. Pre sušenie v bubnovej sušičke sa odporúča nízky stupeň teploty vzduchu - do cca 60° C. Sušenie sa má vykonávať až do vyprchania všetkej vlhkosti. Aby bol vankúš ako nový, odporúčame vložiť do sušičky pri sušení tenisovú loptičku. Výrobok sa môže žehliť pri maximálnej teplote žehliacej plochy 110°C.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
100% bavlna

Vlastnosti:
s prírodnou úpravou

Regulovatelnosť náplne:
regulovatelná náplň zips+vak

Rozmer vankúša:
50x70 cm, 70x90 cm

Pranie:
Pranie je možné vykonávať v domácej práčke pri teplote vody do 60°C v jemnom cykle.

Sušenie:
Sušenie odporúčame do teploty vzduchu 60°C

Bielenie:
Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujú chlór

Výrobca vankúša:
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku