Vankúš SILVER ORIGIN so striebrom

Vankúš SILVER ORIGIN so striebrom poskytuje príjemné objatie hlavy. Patentovaná tkanina SILVERPLUS je zhotovená z jemných 100% bavlnených vlákien používaných do posteľných výrobkov pre ich jemnosť a príjemný komfort. Častice striebra v tkanine zamedzujú množeniu baktérií. Vankúš je ponúkaný v dvoch prevedeniach bez zipsu a so zipsom, kedy u varianty ZIP je možné prať povlak vankúša samostatne a sami si aj môžete regulovať množstvo vnútornej náplne vankúša.

Zobraziť celý popis
Zvoľte rozmer
33.00 
Celková cena 1 kus 33.00 
+

Popis vankúša Silver Origin

Povrchová tkanina vankúša je zhotovená z jemnej 100% bavlny so striebrom. Je ošetrená technológiou strieborných iónov, ktoré zaisťujú širokospektrálne antimikrobiálne a antiseptické účinky. Zamedzujú množeniu baktérií produkujúcich nepríjemný zápach a šírenie prípadných infekcií. Pri kontakte s telom je príjemná na dotyk a má rovnako priaznivý vplyv na zdravie pokožky. Náplň tvorí "guličkové" duté polyesterové vlákno, umiestnené v polypropylénovom vaku. Vrchný prešitý ochranný obal je vo vnútri opatrený pružným termopojeným polyesterovým rúnom podloženým netkanou textíliou. Množstvo náplne je možné relugovať u vankúša s označením ZIP.

  • patentovaná tkanina SILVERPLUS so striebrom, 100% bavlna
  • častice striebra v povrchovej tkanine pôsobia antimikrobiálne a antisepticky
  • priaznivé pôsobenie na pokožku počas spánku
  • odvod potu z povrchu vankúša
  • regulácia množstva vnútornej náplne pri označení vankúša ZIP
  • samostatne prateľný a snímateľný obal pri variante vankúša ZIP
  • alergicky neutrálny
  • možno telefonicky objednať aj atypické rozmery
  • balené v darčekovej taške so zipsom

Ošetrovanie vankúša SILVER ORIGIN praním odporúčame vykonávať minimálne 2x ročne, v závislosti na intenzite potenia. Prešitý obal vankúša s označením ZIP je možné prať samostatne, čím sa tiež predlžuje životnosť celého vankúša. U vankúša bez zipsu je nutné prať celý vankúš (vrátane vnútornej náplne). Pranie je možné vykonávať v domácej práčke pri teplote vody do 60°C v jemnom cykle. Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujú  chlór. Na sušenie sa odporúča nízky stupeň teploty vzduchu - do cca 60°C. Sušenie sa má vykonávať až do vyprchania všetkej vlhkosti. Aby bol vankúš ako nový, odporúčame vložiť do sušičky pri sušení tenisovú loptičku.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
100% bavlna

Vlastnosti:
antibakteriálny

Regulovateľnosť náplne:
regulovatelná náplň zips+vak

Rozmer vankúša:
70x90 cm

Pranie:
pri teplote vody do 60°C na jemnom cykle

Sušenie:
nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C

Bielenie:
Nebělit prostředky obsahující chlór.

Výrobca :
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku