Vankúš Vital

Antibakteriálny vankúš PiCaSo VITAL vám poskytne príjemné objatie hlavy a jej pohodlnú oporu počas spánku. Vankúš je zhotovený z jemnej tkaniny zo 100% mikropolyesteru. Vďaka použitým materiálom je vankúš vhodný pre osoby so zvýšenou potivosťou hlavy. Vankúš je opatrený bočným zipsom, ktorý umožnuje prať obal samostane (čím sa výrazne predĺži jeho životnosť) a regulovať množstvo vnútornej náplne. Vhodný pre alergikov.

Zobraziť celý popis
Zvoľte rozmer
39.00 
Celková cena 1 kus 39.00 
+

Popis vankúša Vital

Vankúš VITAL sa skladá z dvoch častí. Vonkajšia časť vankúša s prešitým povrchom je opatrená zipsom. Druhú, vnútornú časť vankúša PiCaSo VITAL tvorí náplň zo zmesi polyuretánových tyčiniek (PUR) a polyesterových guličiek (PES) umiestnených vo vaku z netkanej textílie. Táto zmes zaisťuje mäkkosť a pružnosť vankúša. Vankúš je zhotovený z jemnej tkaniny zo 100% mikropolyesteru. Vďaka použitým materiálom je vankúš vhodný pre osoby so zvýšenou potivosťou počas spánku.

  • antibakteriálne, hypoalergénne účinky
  • vhodný pre osoby so zvýšenou potivosťou
  • snímateľný a samostatne prateľný obal vankúša
  • možnosť regulácie vnútornej náplne
  • alergicky neutrálny
  • dlhá životnosť
  • možno telefonicky objednať aj atypické rozmery
  • balené v darčekovej taške so zipsom

Ošetrovanie vankúša VITAL praním odporúčame vykonávať minimálne 2 krát ročne, v závislosti na intenzite potenia. Prešitý obal je možné prať samostatne, čím sa tiež predlžuje životnosť celého vankúša. Pranie je možné vykonávať v domácej práčke pri teplote vody do 60°C. Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujú chlór. Sušenie odporúčame do teploty vzduchu - cca 120°C. Sušenie sa má vykonávať až do vyprchania všetkej vlhkosti. Aby bol vankúš ako nový, odporúčame vložiť do sušičky pri sušení tenisovú loptičku.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
100% polyester

Vlastnosti:
antibakteriálny

Regulovateľnosť náplne :
regulovateľná náplň zip+vak

Rozmer vankúša:
70x90 cm

Pranie:
Pranie je možné vykonávať v domácej práčke pri teplote vody do 60°C.

Sušenie:
Sušenie odporúčame na nízkom stupni teploty vzduchu – do cca 60°C.

Bielenie:
Nebieliť prostriedkami, ktoré obsahujú chlór

Výrobca:
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku