Matrac Austin Air GelTouch 26cm

Unikátna Hybridná pena GelTouch a studená pena na ložnej ploche prináša svalovú relaxáciu a úľavu kĺbom pri zachovaní vysokej miery priedušnosti. Vhodné i pre osoby, ktoré se viac potia. Záruka 7 rokov.

Zobraziť celý popis
carbon
4979-austinairgeljadro
Darček anatomický vankúš
VÝPREDAJ %
Doprava ZADARMO

Popis matraca Austin Air GelTouch

Unikátna Hybridné pena GelTouch a studená pena na ložnej ploche prináša svalovú relaxáciu a úľavu kĺbom pri zachovaní vysokej miery priedušnosti. Vhodné aj pre osoby, ktoré sa viac potia. AKCIA 1 + 1. Záruka 7 rokov.

  • jadro s vysokým počtom taškových pružín - Multipocket s vynikajúcim ortopedickými vlastnosťami, vysokým komfortom spánku a odolnosťou
  • Hybridná pena GelTouch (strana soft) spája hebkosť latexu s dokonalou distribúciou tlaku gélových matracov. Vysoko priedušná, napomáha správnej termoregulácii.
  • Studená pena - pre ešte väčšiu pružnosť ložnej plochy je použitá studená pena strednej tuhosti s výbornou odrazovou pružnosťou pre ľahké otáčanie.
  • Multi Pocket pružinové jadro konštruované do 7 anatomických zón, precízne podopiera a kopíruje telo v každej polohe. Robustný penový rám pre stabilitu konštrukcie a pohodlné vstávanie.
  • Kokosová doska - roznášacia doska o výške 1 cm z lisovaného kokosového vlákna dodáva matracu tuhosť, odolnosť a stabilitu.
  • Poťah Tencel® (60°C) je odolný a pružný. Výborne odvádza pot a ľahko sa zbavuje vlhkosti vďaka prírodným vláknam Tencel® Lyocell®. Je vybavený obojstranne klimatizačnými vrstvami dutých vlákien vysokej gramáže (400 g / m2) pre správnu klímu na lôžku a obmedzenia potivosti.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 7 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 26cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná a vyššia tuhosť

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Počet zón:
7

Jadro matraca:
multipocket taškové pružiny a studená pena

Ložná plocha:
hybridná GelTouch pena a studená pena

Nosnosť matraca:
do 145 kg

Poťah matraca:
Tencel s Thermo Air Control - snímateľný, deliteľný na dve čssti a prateľný na 60°C

Testovanie matraca:
150.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový rošt i pevnú perforovanú dosku

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 7 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
Miriam
10.11.2021 00:39
Dobry den aky pocwt pruzin je prosim v tomto matraci?dakujem
Odpovedať
1 odpoveď
MAPEMI
10.11.2021 11:16
Dobrý deň, matrac ma 550 samostatne pružiacich pružín.
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?