Matrac Austin Air Visco 26cm

Pamäťová a studená pena na ložnej ploche prináša svalovú relaxáciu a úľavu kĺbom. Jadro z taškových pružín MultiPocket s vysokou bodovou elasticitou. Záruka 7 rokov.

Zobraziť celý popis
carbon
Matrace Austin Air Visco
Darček anatomický vankúš
VÝPREDAJ %
Doprava ZADARMO

Popis matraca Austin Air Visco

Pamäťová a studená pena na ložnej ploche prináša svalovú relaxáciu a úľavu kĺbom v AKCII 1 + 1. Jadro z taškových pružín Multipocket s vysokou bodovou elasticitou. Záruka 7 rokov.

Základom matraca je jadro s vysokým počtom taškových pružín - Multipocket s vynikajúcim ortopedickými vlastnosťami, vysokým komfortom spánku a odolnosťou.
Pamäťová pena (strana soft) poskytuje relaxáciu unavenému telu, odľahčuje kĺby a uvoľňuje svaly. Svojou vynikajúcou schopnosťou kopírovať kontúry podopiera telo a pomáha udržať chrbticu v optimálnej polohe. Prepojené prevzdušňovacie kanáliky pre neustálu výmenu vzduchu.
Studená pena pre ešte väčšiu pružnosť ložnej plochy je použitá studená pena strednej tuhosti s výbornou odrazovou pružnosťou pre ľahké otáčanie.
Multi Pocket - pružinové jadro skonštruované do 7 anatomických zón, precízne podopiera a kopíruje telo v každej polohe.
Robustný penový rám pre stabilitu konštrukcie a pohodlné vstávanie.
Kokosová doska - roznášacia doska o výške 1 cm z lisovaného kokosového vlákna dodáva matracu tuhosť, odolnosť a stabilitu.
Poťah Tencel® (60°C) - odolný a pružný. Skvele odvádza pot a ľahko sa zbavuje vlhkosti vďaka prírodným vláknam Tencel® Lyocell®. Je vybavený obojstranne klimatizačnými vrstvami dutých vlákien vysokej gramáže (400 g / m2) pre správnu klímu na lôžku a obmedzenia potivosti.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 10 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 26cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná a vyššia  tuhosť

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Počet zón:
7

Jadro matraca:
multipocket taškové pružiny a studená pena

Ložná plocha:
pamäťová a studená pena

Nosnosť matraca:
do 145 kg

Poťah matraca:
Tencel s Thermo Air Control - snímateľný, děeiteľný na dve čáati a prateľný na 60°C

Testovanie matraca:
150.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový rošt i pevnú perforovanú dosku

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 7 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?