(3×)

Matrac Dáša Tropico

Skvelý, pružný a odolný ortopedický matrac bez lepidel. Vzdušný spoj, vynikajúce peny so zónovou konštrukciou, rozdielnou tuhosťou strán a ramenných zón predurčuje matrac na široké použitie od detí až po seniorov, vrátane náročnejších spáčov.

Zobraziť celý popis
bulanek
Matrac Dáša Tropico
Doprava ZADARMO
Už od
440.00 
Celková cena 1 kus 440.00 
Tejto konfigurácii zodpovedajú 3 varianty
Pre možnosť zakúpenia vyberte najprv konfiguráciu produktu
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Dáša Tropico

Skvelý pružný a odolný ortopedický matrac bez lepidiel. Vzdušný spoj, vynikajúce peny so zónovou konštrukciou, rozdielnou tuhosťou strán a ramenných zón predurčujú matrac pre široké použitie od detí až po seniorov, vrátane náročnejších spáčov.

  • Super pružný a odolný ortopedický matrac bez lepidiel. Vzdušný spoj, vynikajúce peny so zónovou konštrukciou, rozdielnou tuhosťou strán a ramenných zón predurčujú matrac pre široké použitie od detí až po seniorov, vrátane náročnejších spáčov. Studená a hybridná pena najvyššej kvality = to najlepšie z pružných pien v 1 matraci. Špičkový antibakteriálny a protiroztočový prateľný poťah s prírodnými vláknami. Vyrobené v Krkonošiach.
  • Vyrobené bez lepenia - suchý zámkový vzdušný spoj. Mechanicky testované, zdravotne nezávadné materiály, ergonomicky testované. Termoregulácia.
  • Tuhá strana matraca: Odolá adolescentom, poteší dospelákov. Tuhý, pružný a odolný.
  • Mäkšia strana matraca: Hybridná pena (spája odolnosť a poddajnosť latexu sa vzdušnosťou a pružnosťou studenej peny). Podpora chrbtice, kopírovanie kontúr tela. Jemná prevzdušňujúca zónová vlnka.
  • ANTIBAKTERIÁLNÝ prateľný poťah: Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis ™ (antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti - zamedzuje tvorbe média pre roztoče - a je prevenciou vzniku plesní - ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach) . Poťah Aegis predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien, dvojdielny, prateľný (60 ° C).
  • Obľúbená a rokmi preverená konštrukcia českého matraca Tropico s nelepeným jadrom.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 3 roky. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 15, 18 a 20cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná až vyššia tuhosť

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Zóny matraca:
5

Jadro matraca:
hybridná pena

Ložná plocha:
studená pena a hybridná pena

Nosnosť matraca:
do 135 kg

Poťah na matrac:
Aegis Tencel - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60 ° C

Testovanie matraca:
60.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový / polohovateľný rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 4 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?