(2×)

Matrac Šárka Tropico 1+1

Detský matrac so vzdušným latexom, pružnou studenou penou a prešívaným poťahom prateľným na vyvárku v AKCII 1 + 1. Rozdielna tuhosť strán.

Zobraziť celý popis
bulanek
Matrac Šárka Tropico
Doprava ZADARMO
440.00 
Celková cena 1 kus 440.00 
Varianta: 90 x 200 cm, Výška 15cm
+
Pri kúpe produktu 1 + 1 zadajte 1 kus a automaticky dostanete 2 kusy!
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Šárka Tropico

Detský matrac so vzdušným latexom, pružnou studenou penou a prešívaným poťahom, prateľným na vyvárku v AKCII 1 + 1. Rozdielna tuhosť strán.

  • Zdravotne nezávadné lepenie na vodnej báze. Mechanicky a ergonomicky testovaný. Zdravotne nezávadné materiály. Rozdielna konštrukcia a pružnosť strán.
  • LATEX: Pružný, odolný, s podielom prírodných surovín a vysokou objemovou hmotnosťou 60 kg/m3. Pohodlie, vzdušnosť, vynikajúce ortopedické vlastnosti. Mäkšia strana.
  • STUDENÁ PENA (HR): Tuhšia strana matraca. 37 kg/m3. Maximálna pružnosť, priedušnosť a odolnosť. Konštrukcia rešpektuje potreby tela dospievajúcich užívateľov.
  • 4COMFORT - TUHOSŤ PRE KAŽDÉHO: Rozdielna tuhosť strán, a navyše odlíšná tuhosť ramenných zón (3 dierky = mäkšie, 2 dierky = tuhšie). Získate 4 tuhosti v 1 matraci: minimálne riziko zlej voľby.
  • Obľúbený český matrac Tropico s rokmi preverenou konštrukciou. 15 rokov úspešne na trhu.
  • Poťah Thermo (60°C) Jedinečný termoregulačný poťah s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell® (32%) udržuje stabilnú teplotu lôžka. Perfektná voľba proti poteniu. Poťah je príjemný na dotyk a veľmi odolný. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 3 roky. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 15 a 18cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná a vyššia tuhosť

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením

Počet zón:
7

Jadro matraca:
studená pena

Ložná plocha:
latex a hybridná pena

Nosnosť matraca:
do 125 kg

Poťah na matrac:
Thermo - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C

Testovanie matraca:
50.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na latkový, lamelový i polohovací rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 3 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?