(1×)

Matrac Spirit Superior Latex

Super jemná vrstva vzdušného latexu s vrstvou pamäťovej peny perfektne okopíruje krivky tela bez potenia. Záruka 10 rokov.

Zobrazit celý popis >>
Spirit Superior Latex
AKCIA - zľava 50%
Nosnosť až 150kg
Švajčiarsky certifikát AEH +
Doprava ZADARMO
1,042.00 
521.00 
Celková cena 1 kus 521.00 
Produkt je na vyskúšanie na predajni MAPEMI Žilina
+
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Spirit Superior Latex

Super jemná vrstva vzdušného latexu s vrstvou pamäťovej peny perfektne okopíruje krivky tela bez potenia. Záruka 10 rokov.

Pamäťová pena je synonymom pohodlia a latex dokonalej podpory tela. Spirit Superior Latex je špičkový český matrac, ktorý zaisťuje komfort spánku a tiež podporu chrbtice pri všetkých spánkových polohách. Je vhodný pre partnerov (ponúka rozdielne tuhosti strán), pre rôzne typy postáv a široké váhové spektrum.

  • Príjemne tuhá, ale jemná odvetrávaná latexová vrstva je podporená poddajnosťou pamäťovj peny, ktorá dáva voľnosť kĺbom. Spolu s vrstvou studenej a Flexifoam® peny zaisťuje pružnosť a ľahkú zmenu polôh pri spánku.
  • Spine protector rozkladá tlak pod ramenami a panvou a tým chráni chrbticu.
  • Ak matrac otočíte, získate penu Flexifoam® s profiláciou Cubecare, ktorá bola vyvinutá pre zdravotné matrace. Skladá sa z kociek, kde každá kocka reaguje samostatne a pomáha tak predchádzať preležaniu.
  • Snímateľný prací poťah s 3D ventiláciou a klimatizačnými vrstvami dutého vlákna - termoregulácia, hygiena. Poťah je prešívaný klimatizačnými vrstvami dutého vlákna a má ventilačnú mriežku.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 10 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

logosleeplab

 

Videoprehliadka

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 26cm alebo 30cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
strana soft - mäkšia a strana hard - tvrdšie

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením

Zóny matraca:
7

Jadro matraca:
Flexifoam®

Ložná plocha:
latex (žltá - lenivá pena, modrá - studená pena), 2. strana pena Flexifoam®

Nosnosť matraca:
do 150 kg

Poťah na matrac:
Corvus Air - 1/2 CORVUS AIR robustná biela látka so šedými tónmi, pranie: 60°C; 2/2 Vogue v šedom dizajne obsahuje 30% prírodných vlákien, pratelnosť: 40 ° C

Testovanie matraca:
200.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový / polohovateľný rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 10 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?