Matrac Spirit Superior Nucleus

Špičkový matrac s tromi pocitmi ležania so špeciálnou DNA Nucleo ramennou zónou a odolnou XDURA penou. S nosnosťou až 200kg a zárukou 10 rokov.

Zobrazit celý popis >>
cabon a sleva SK podzim
superior nucleus
Letná zľava 10%
Darček vankúš
Nosnosť až 200kg
Doprava ZADARMO
679.00 
Celková cena 1 kus 679.00 
Varianta: 90 x 200 cm, Výška 25 cm v poťahu 1/2 GEKON a 1/2 VOGUE
+
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Spirit Superior Nucleus

 Matrac vyššej strednej až vyššej tuhosti inšpirovaný ľudskou bunkou prináša maximálne pohodlie pre Váš nerušený spánok. Unikátne segmentované ložné plochy ponúkajú variabilitu celkom troch rôznych pocitov ležania. Nosnosť až 200kg a záruka 10 rokov.

  • Nucleus si poradí s váhovými kategóriami 50–200 kg – ponúka 3 rôzne pocity ležania vďaka tuhej a poddajnej strane.
  • Jednu ložnú plochu tvorí hybridná pena vyššej strednej tuhosti s dvoma rôznymi ramennými zónami.
  • Ramenná zóna Air z takmer bezkonkurenčnej a extrémne odolnej peny XDura citlivo kopíruje telo a zaisťuje vysokú termoreguláciu.
  • Ramennú zónu Air Memory predstavuje jedinečný vzdušný modul DNA Nucleo z pamäťovej peny (Visco Aloe), ktorý navodzuje „beztiažový“ stav.
  • Oporou matraca je trojstupňová základňa zložená z jednej vrstvy super elastickej hybridnej peny strednej tuhosti vyrovnávajúcej tlak v ploche matraca, vrstvy studenej peny tvarovanej do ergonomickej vrstvy SpineProtector na ochranu chrbtice a spodnej vrstvy tuhej a vysoko pružnej studenej peny.

 

Poťah

Dvojdielny poťah Gekon/Vogue v spojení s matracmi vrcholného modelového radu

Spirit Superior vám prinesie toľko potrebný pocit komfortu a pohody, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou kvalitného spánku. Poťah je opatrený zipsom a jeho praktické dvojdielne prevedenie vám umožní jednoduchú manipuláciu a pranie pre jednoduchú údržbu vášho lôžka. Termoregulačná 3D ventilácia podporuje nevyhnutnú vzdušnosť lôžka, odvod vlhkosti a celkovo zdravú a príjemnú spánkovú klímu.

Gekon
Prvotriedny poťah Gekon si obľúbite nielen preto, že je hebký, nadýchaný a veľmi príjemný na dotyk, ale hlavne vysoko funkčný. Názov bol zámerne inšpirovaný prírodou.

Zloženie: 63% polyester, 36% tencel, 1% elastan.

gekon

Vogue

 

Vogue je atraktívny, funkčný, prateľný a veľmi príjemný na dotyk. Oproti iným látkam, často používaným na výrobu poťahov, disponuje veľmi vysokou gramážou látky (568 g/m2) a v spojení s jej zložením tak ponúka skvelé vlastnosti, ktoré zaručujú veľkú odolnosť aj dostatočnú hygienu.

Zloženie: 70% polyester, 30% viscoza

vogue

 

Vrstvy 

Hybridná pena 45 kg/m3 (8 cm) spája výhody studenej peny (vzdušnosť, pružnosť), latexu (termoregulácia, nezničiteľnosť) a visco peny (prispôsobivosť).

Ramenná zóna AIR z peny XDura, ktorá v odolnosti, pružnosti, ergonómii a vzdušnosti prekonáva všetky doposiaľ známe materiály.

Ramenná zóna AIR Memory - rozloženie hmotnosti tela a obmedzenie tlaku je vďaka tvaru pamäťových buniek (DNA Nucleo) skutočne dokonalé. Pamäťové bunky sú navyše vzdušné.

Hybridná pena 50 kg/m3 (6,5 cm) spája výhody studenej peny (vzdušnosť, pružnosť), latexu (termoregulácia, nezničiteľnosť) a visco peny (prispôsobivosť).

Studená pena HR strednej tuhosti 50 kg/m3 (6/11 cm podľa celkovej výšky matraca - celoplošný anatomický systém SpineProtector pre ochranu chrbtice

Studená pena HR vyššej strednej tuhosti 45 kg/m3 (8 cm) s jedinečným pomerom medzi hustotou a odrazovou pružnosťou.

Ramenné a panvové moduly pre optimálnu polohu chrbtice najmä pri spánku na boku.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 10 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

logosleeplab 

 

parametry

Parametre

Výška matraca:
20 a 30cm vrátane poťahu

Tuhosť  matraca:
stredná až vyššia tuhosť

Partnerský matrac:
ÁNo - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Počet zón:
7

Jadro matraca:
pružná studená pena Flexifoam® HR XF 40 kg/m3 a Hybridná pena HY 38 kg/m3

Ložná plocha
tuhšia hybridná pena HY 40 kg/m3 a druhá strana tuhá a pružná studená pena Flexifoam® HRXF 50 kg/m3

Nosnosť matraca:
do 200 kg

Poťah na matraci:
GEKON & VOGUE - 1/2 GEKON ; 2/2 VOGUE v šedom dizajne obsahuje 36% prírodných vlákien Tencel

Testovanie matraca:
200.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový/polohovateľný rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 10 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?