(2×)

Matrac Spirit Superior Comodore

Dopredaj posledného 1ks 80x200 s poťahom 1/2 CORVUS AIR a 1/2 VOGUE. Vysoko vzdušný pružinový matrac strednej až vyššej tuhosti s vysokou odrazovou pružnosťou je vyrobený s cieľom poskytnúť každému bodu na vašom tele súčasne úľavu aj podporu - 1680 taškových pružín. Záruka 10 rokov.

Zobrazit celý popis >>
superior comodore
Nosnosť až 150kg
Švajčiarsky certifikát AEH +
Doprava ZADARMO
Už od
634.00 
444.00 
Celková cena 1 kus 444.00 
Tejto konfigurácii zodpovedajú 2 varianty
Pre možnosť zakúpenia vyberte najprv konfiguráciu produktu
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Spirit Superior Comodore

Vysoko vzdušný pružinový matrac strednej až vyššej tuhosti s vysokou odrazovou pružnosťou je vyrobený s cieľom poskytnúť každému bodu na vašom tele súčasne úľavu aj podporu - 1680 taškových pružín. Záruka 10 rokov.

  • Ložnú plochu predstavuje jemná perforovaná vrstva latexu, ktorá sa perfektne tvaruje podľa kriviek tela a pritom obmedzuje potenie.
  • Podporou dokonalého pohodlia, pripomínajúceho beztiažový stav, je vrstva pamäťovej peny strednej tuhosti.
  • Ďalšia vrstva vysoko-objemovej studenej peny má na starosť nielen chrániť samotné pružinové jadro ale aj dodať matracu pevnosť a pružnosť.
  • Pružinové jadro, teda viac ako 1 680 taštičkových pružín (platí pre rozmer 90x200), je v tomto prípade synonymom maximálneho komfortu s nevídanou odozvou na tlak a mimoriadnou vzdušnosťou. Ortopedický efekt je ešte zvýšený dômyselným rozdelením pružín do 7 anatomických zón.
  • Spodná vrstva studenej peny chráni pružiny vo vnútri jadra.
  • Vysoká dynamická odozva - každá pružinka odvádza na 100% svoju prácu presne tam, kde vaše telo potrebuje.
  • Dynamic response - systém kombinácie dlhých a krátkych pružín zaistí dokonalé odvetranie jadra (princíp vzdušnej pumpy) a automatické vyrovnanie tuhosti a podpory pri preťažení.

 

Poťah

 

Dvojdielny poťah Gekon/Vogue v spojení s matracmi vrcholného modelového radu

Spirit Superior vám prinesie ten potrebný pocit komfortu a pohody, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou kvalitného spánku. Poťah je opatrený zipsom a jeho praktické dvojdielne prevedenie vám umožní jednoduchú manipuláciu a pranie pre jednoduchú údržbu vášho lôžka. Termoregulačná 3D ventilácia podporuje nevyhnutnú vzdušnosť lôžka, odvod vlhkosti a celkovo zdravú a príjemnú spánkovú klímu.

Gekon
Prvotriedny poťah Gekon si obľúbite nielen preto, že je hebký, nadýchaný a veľmi príjemný na dotyk, ale hlavne vysoko funkčný. Názov bol zámerne inšpirovaný prírodou.

Zloženie: 63% polyester, 36% tencel, 1% elastan

 

gekon

Vogue

 

Vogue je atraktívny, funkčný, prateľný a veľmi príjemný na dotyk. Oproti iným látkam, často používaným na výrobu poťahov, disponuje veľmi vysokou gramážou látky (568 g/m2) av spojení s jej zložením tak ponúka skvelé vlastnosti, ktoré zaručujú veľkú odolnosť aj dostatočnú hygienu.

Zloženie: 70% polyester, 30% viscoza

vogue

 

Vrstvy 

LATEX 65kg/m3 (3 cm) veľmi odolný húževnatý materiál s prirodzenou odrazovou pružnosťou a tvarovou stálosťou.

VISCO 55kg/m3 (2 cm) pena strednej tuhosti pre sekundárne doladenie polohy chrbtice.

Studená pena HR 45kg/m3 (3 cm) s jedinečným pomerom medzi hustotou a odrazovou pružnosťou.

Filc 600 g/m2 - roznášacia a izolačná vrstva Super-Multi-Pocket AirForce (18 cm) jadro z taškových pružín s dokonalou reakciou zaručuje dokonalú kopírovateľnosť a podporu chrbtice. Bezkonkurenčná vzdušnosť vďaka priečnym kanálikom.

Studená pena HR vyššej strednej tuhosti (3 cm) s jedinečným pomerom medzi hustotou a odrazovou pružnosťou.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 10 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

logosleeplab 

 

Videoprehliadka

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 30cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná až vyššia tuhosť, tvrdšia strana HARD a mäkšia SOFT

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Zóny matraca:
cez 1600 samostatne reagujících taškových pružin

Jadro matraca:
taškové pružiny

Nosnosť matraca:
do 150 kg

Poťah matraca:
Corvus Air - 1/2 CORVUS AIR ; 2/2 VOGUE v šedom dizajne alebo GEKON & VOGUE - 1/2 GEKON ; 2/2 VOGUE v šedom dizajne obsahuje 36% prírodných vlákien Tencel

Testovanie matraca:
200.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový rošt alebo pevnú dosku

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 10 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?